Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok, hogy erotikus...

Ti elmondanátok, hogy erotikus masszázs szalonban dolgoztok, vagy mélyen hallgatnátok róla/ titokban tartanátok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, még szüleimmel lakom. Nagyon rossz anyagi helyzetünk van. A családból senkinek sincs végzettsége, csak az alap 8 általános. Anyám ráadásul pszichikai eset is folytonos hangulatingadozásai, néha hajmeresztő kijelentései vannak, engem ( 17 évesen szült meg )és apámat hibáztat, hogy tönkretettük az életét, miattam nem fejezte be a sulit mert én becsúsztam és stb. A munkahelyein vagy hamar kirúgják, vagy alig kap valami pénzt. Apámnak folyamatos munkája van, de végzettség híján ő sem keres valami sokat. Én 16 évesen ott hagytam a sulit, hogy besegítsek a családi kasszába, de a pénzből ígyis épphogy csak kijöttünk, félretenni, a suliba visszamenni, tanfolyamot fizetni így csak álom számomra. Viszont bejött egy lehetőség, amivel nagyon jól lehet keresni. A büszkeségem félretéve úgy döntöttem, belevágok az erotikus masszázs munkába ( olvasgattam a témában, van ismerős is, aki ebben jártas, tehát ezen résszel tisztában vagyok . ) Természetesen nem erre alapozom az életem, viszont a pénz miatt megéri csinálni pár évig. Akkor tudok menni nyelvtanfolyamra, letehetem az érettségit, és egy piacképes szakmát is. Viszont azt nem tudom, mennyire tünne e fel a szüleimnek, vagy derülne ki előbb utóbb, hogy én ebből fogok élni hamarosan. Apám mondjuk elég laza ember, de nem tudom, mit szólna hozzá, hogy a saját lányának pont ez a munkája? Anyám ilyen téren , biztosra veszem, hogy kiakadna, vele ezt képtelenség nyugodtan megbeszélni. Szerintetek jobb, ha inkább titkolom?

2018. nov. 17. 19:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Ha "belefér" nálad akkor hajrá, sok sikert, és persze ne mondd el SENKINEK. És legyél eszednél.
2018. nov. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
41%
Olyan kis naivak vagytok... Azt hiszitek egy ilyen dolog nem fog egyszer kiderülni? :D
2018. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, az itt megszólaló jajj qurva leszel idiótàkkal ne foglalkozz. Megmondom miért. Nagyon sajnàlatos a történeted, mert az îrásodból látszik, hogy értelmes vagy. Ha kaptál volna lehetőséged, bármi lehettél volna. Jól látod, a gyàrtósori munkaból, úgy hogy még tartsd el a szüleid, sosem lesz előrelépés. Esetleg külföldi munka jöhet még szóba, hogy pénzt keress. Ne mondd el nekik, ha nem voltak ahhoz elég értelmesek, hogy tanîtassanak, hogy ne olyan élet vàrjon ràd, mint az övék, akkor ezt sem fogjàk érteni, hogy miért nem talàlsz normàlis munkàt 8 àltalànossal, meg miért nem akarsz gyàrtósoron dolgozni és vegetàlni életed végéig. Ha ebbe vàgsz bele külföld helyett, arctakaràssal hirdess, semmi ne làtszódjon ami egyedi rajtad, pl tetkó. Kîvànom, hogy inkàbb külföld jöjjön össze (mosogatàs, takarîtàs stb) de ha mégsem, akkor érd el céljaid. Sok sikert. A
2018. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
* Sok sikert. Az utad megtalàlàsàban.
2018. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

Semmiképpen ne mond el , és tegyél felre pénzt!!!! Nekem neveloapam volt ilyen hasonló a szitu nekik nem volt munkájuk nekem sulit ott kellett hagyni hogy dolgozzak.... mindent pénzt hazaadtam és hozzam volt vágja igyis minden h mennyi pénzbe vagyok. Volt hogy napi pénzért dolgoztam anno kerestem 3500fttot 1 kávét ha vettem magamnak hozzam volt vágva hogy minek koltok ilyenre otthon van igyak ott....

Mikor találtam rendes jol fizető állást (kb 180.000ft) kerestem de dolgoztam 7 napot 10oraba és az a pénz se volt elég besokkaltam. Következő hónapba elköltöztem.....aztan akkor is jöttek h van számla elmaradásuk fizessek bele mert ott laktam én is ..... Ne mond meg mennyit keresel , tegyél felre és lépj le !!!!

2018. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
34%

Elarulom, hogy senki nem ugy megy prostitualtnak, hogy ez az eletcelja, es innen nem akar tovabb menni. A prostik 99%-anak pontosan ugyanazok a tervei mind neked, es mindegyik ugyanott vegzi. Csak meg egy evet csinalom, utana meg egyet... aztan hopp eltelt az elete azzal, hogy idegen faszikat elegitett ki.

Nem kell ven phaszok farkat verned ahhoz, hogy elorebb juss. Csak annyi a biztos hogy akkor többet kell dolgoznod es kemenyebben mint egy ilyen "szalonban".

2018. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Keresztes Bence ***** válasza:
5%
Szia,privibe elküldöd a szalon nevét? Szívesen mennék hozzád 😋
2018. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
25%
#15: legyszi ne hirdesd hogy "a pancser életmód tök normális dolog és nem tehetsz róla, hogy így kell pénzt keresned" dolgot pls. Mert fáj olvasni, hogy a hülyeséget terjeszted. Nem, nem okés és nem érthető meg ha valaki ilyen szakmát vállal, mert nagy valoszineseggel tönkre teszi az Ő és a leendő gyerekeinek az életét. Tanuljon meg küzdeni mindenki azért amit el akar érni. Ne mindig a könnyebb utat válasszuk már emberek...
2018. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
39%
Mélységesen sajnálom, hogy a média közbenjárásával az emberek ingerküszöbe úgy kitolódott, hogy egy ilyen kérdésnél azt írják, "sok sikert", mert ez még belefér. Az ilyen szalonok vezetője ugyanolyan strici, mint a többi, sőt talán veszélyesebb, mert eleinte tenyérbemászóan kedves, hogy megnyerje az ilyen kislányokat. Eleinte tényleg "csak" prosztatamasszázst kell adnod, némi orállal olykor, de, ha valamelyik törzsvendégnek megtetszel, szól a kedves "főnöködnek", hidd el, lesz az a pénz, amiért szólni fog, hogy úgy pucsíts, ahogy a vendég óhatja. Ebbe néhány év alatt úgy belerokkansz lelkileg, hogy a spórolt pénzed felét pszichoterápiára költheted, ha nem szeretnéd, hogy 2 doboz xanax után mossanak fel a szalonban. A gyártósoron tönkremegy a térded, fájni fog a hátad, és a kezeid, de még mindig hamarabb kaparnád össze magad, mint egy ilyen után, ami tűpontosan a lelkedet szedi darabokra, főleg, hogy normális anyai kötődés híján valószínűleg már most is nehezen kötődsz emberekhez. Ne legyenek illúzióid, a Micsoda nő csak mese, ettől a pénztől minden leszel, csak boldog meg sikeres nem. Hosszútávon biztosan nem.
2018. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
48%

18# te miről beszelsz ? Senki nem mondta h jó amit csinál, én ha ehenhalnek se tudnék ilyen munkát csinálni. Itt nem az volt a kérdés hogy menjen e dolgozni oda hanem h mondja e el otthon. Értelmezzd már a leírtakat mert iszonyat butaságot írtál hiába akartál okosnak látszani :)

Ha ez a lány ezt akarja csinalni csinálja hát se az anyja se a nénje nem vagyok hogy kioktassam. Azt tanácsoltam hogy lépjen le otthonról, úgy gondoltam nem kell meg magyaráznom miért de leírom hogy nyugodtan tudj aludni. Az ilyen munkából előbb utóbb más lesz ... több minden több pénzért

Ha ilyen családba lakik akkor semmi nem lesz elég ez ösztönözni fogja a rossz életre meg inkább.

Ha a szavaimbol amikor írtam h én mennyit dolgoztam azt hittem leesik itt az embereknek h heti 7nap 10ora munkáért nem erotikus és hasonló munkakör 180.000ftert :)

2018. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!