Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok, hogy erotikus...

Ti elmondanátok, hogy erotikus masszázs szalonban dolgoztok, vagy mélyen hallgatnátok róla/ titokban tartanátok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, még szüleimmel lakom. Nagyon rossz anyagi helyzetünk van. A családból senkinek sincs végzettsége, csak az alap 8 általános. Anyám ráadásul pszichikai eset is folytonos hangulatingadozásai, néha hajmeresztő kijelentései vannak, engem ( 17 évesen szült meg )és apámat hibáztat, hogy tönkretettük az életét, miattam nem fejezte be a sulit mert én becsúsztam és stb. A munkahelyein vagy hamar kirúgják, vagy alig kap valami pénzt. Apámnak folyamatos munkája van, de végzettség híján ő sem keres valami sokat. Én 16 évesen ott hagytam a sulit, hogy besegítsek a családi kasszába, de a pénzből ígyis épphogy csak kijöttünk, félretenni, a suliba visszamenni, tanfolyamot fizetni így csak álom számomra. Viszont bejött egy lehetőség, amivel nagyon jól lehet keresni. A büszkeségem félretéve úgy döntöttem, belevágok az erotikus masszázs munkába ( olvasgattam a témában, van ismerős is, aki ebben jártas, tehát ezen résszel tisztában vagyok . ) Természetesen nem erre alapozom az életem, viszont a pénz miatt megéri csinálni pár évig. Akkor tudok menni nyelvtanfolyamra, letehetem az érettségit, és egy piacképes szakmát is. Viszont azt nem tudom, mennyire tünne e fel a szüleimnek, vagy derülne ki előbb utóbb, hogy én ebből fogok élni hamarosan. Apám mondjuk elég laza ember, de nem tudom, mit szólna hozzá, hogy a saját lányának pont ez a munkája? Anyám ilyen téren , biztosra veszem, hogy kiakadna, vele ezt képtelenség nyugodtan megbeszélni. Szerintetek jobb, ha inkább titkolom?

2018. nov. 17. 19:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%
#20 jaj,ne haragudj nem neked akartam írni, félre néztem a számot. A #13-nak üzenetem. Bocsika!
2018. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
96%
Jól gondold át! Én 20 évesen döntöttem úgy, hogy nem nagy dolog egy erotikus masszázs szalonban dolgozni, belevagok. Egy évig csináltam. Nem volt soha szex, csak "kézi levezetés". Most 31 éves vagyok. A mai napig kísért a múltam. Volt pár kapcsolatom, ami azért ment tönkre mert az embernek mindig vannak jóakaroi, akik be tudnak keverni. Már férjem van, tud róla, hogy ezt csináltam, de nem beszélünk róla. Ez nem olyan dolog, amivel az ember dicsekszik és nem olyan rég is volt, aki rakerdezett, hogy igaz-e, hogy én ezt csináltam. Ez a dolog sosem évül el, mindig lesznek emberek, akiknek ez bokni fogja a szemét. Persze, jó pénzkereseti lehetőség, de kérdés, hogy pár hónap jobblétért érdemes-e az egész jovodet kockára tenni.
2018. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
19%
Szánalmas... Diákhitelre nem gondoltál? Akkor tanulhatnál olyan szakmát, amivel aztán lázán visszafizeted. De hát mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja... Amúgy mi a kérdés, jó h nem dicsekedsz azzal hogy kur.nak állsz.. Mert ez sem különb elhiteted... És tudod kicsi ez világ, hát még ez az ország...
2018. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Á.Zoli válasza:
84%
Névvel és arccal senkinek se beszélj erről, ismerősöknek, barátnak végképp ne! Jobb, ha a lehető legkevesebben tudnak róla. Sajnos az élet nem igazságos az indulásnál! 
2018. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
20%
Napiszar.com az ajánlott szakirodalom ebben a témában... ott az oldal szerkesztői szakmányban csinálják, hogy egyikük bepaliz egy ilyen ribit, elbeszélget vele, mintha kuncsaft lenne, aztán miután kiszedte belőle a valódi személyazonosságát, a valós facebook, email meg telefonos elérhetőségeivel együtt felrakja az oldalra.. :D Egy héttel ez után meg a vele folytatott levelezést, hogy "azonal szegyetekk le inet vagy a zügyvédem fejjelent!!!" :D Kommentben lehet röhögni ezeken. Olyan is van, hogy egyik ribi dobja fel a másikat az oldalra bosszúból :D
2018. nov. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó! Ez valóban baromira "vicces" dolog. Bár inkább szánalmas arra nézve aki csinálja, meg az olyanokra nézve is, mint te, akiknek nincs jobb szórakozása, mint elvezkedni más nyomoran.
2018. nov. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
16%

Óóó igen... oktass még.. mééég! Libernyák professzor :D

Mondd ki!

Mondd ki bátran, hogy még én szégyelljem magam, mert valaki szabad akaratából egy nyavalyákat terjesztő ribi akar lenni, ahelyett, hogy valami értelmeset kezdene az életével. :D

Szerencsétlen...

2018. nov. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
„ Kedves utolsó” nem is érdemes vitába szállnom veled, mert ez mindig megosztó téma volt, de ha már véleményt mondasz, tehetted volna kevésbé undok stílusban, még ha van is igazság abban, amit mondasz. A többieknek köszönöm a válaszát, és, hogy nem néztetek le , tanácsokat adtatok. Mindenkit felpontoztam, kivéve az utolsót.
2018. nov. 19. 09:27
 29/29 anonim ***** válasza:
87%
Én vagyok az, aki 20 évesen erre adta a fejét. Nem kell itt jönni a liberális gondolkodassal kedves Napiszar szakértő. Elég baj az, hogy manapság a fiatalok belekenyszerulnek ilyen helyzetekbe és a társadalom is úgy áll hozzájuk, hogy nem könnyíti meg a dolgukat. Amúgy az, aki erotikus masszőr, nem fog semmiféle betegséget sem terjeszteni, illetve pont annyi esélye van csak bármit összeszedni mint akár neked. Ne keverjük a szezont a fazonnal. Ha nem értesz valamihez, kár okoskodni a témában!
2018. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!