Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék segíteni a...

Nagyon szeretnék segíteni a férjemnek, mivel nem rég halt meg az öccse, de nem tudom, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az öccse leukémiában halt meg 2 hónapja, és úgy láttam, hogy lassan kezdi elfogadni, de egyik éjjel arra kelltem, hogy sír. Azt mondta, hogy nagyon hiányzik neki. Nagyon elszomorít, mivel a fájdalmát én nem tudom átérezni (nem volt kapcsolatom nagyon az öccsével) de teljesen megértem, és szeretnék rajta könnyíteni. Tudom, hogy ezt nem lehet siettetni és nem is akarom, inkább az a kérdésem, hogy én hogyan tudnék segíteni. Átvirrasztom vele az éjszakát és ott vagyok neki, de mit tehetnék még. Annyira rossz szomorúnak látni, sőt megtörtnek. Nagyon, nagyon szeretném valahogy jobban támogatni.

2018. nov. 19. 22:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell semmit sem tenned. Teljesen normális, hogy még rosszul van. Még csak 2 hónapja történt. Ráadásul az nem megszokott, hogy valaki fiatalon elmegy. Biztosan hosszú idő lesz, mire feldolgozza a család. Elég, hogy tudja, hogy ott vagy neki, hogy számíthat rád, hogy beszélhet veled, ha szüksége van rá.
2018. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%
18-as vagyok. Így érthető. Kitartást nektek!
2018. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
67%
Hihetetlen, hogy még egy ilyen kérdésnél is képesek egyesek mocskolódni.
2018. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem teljesen jó amit csinálsz. Viszont írta valaki a programokat... Hát én baromira nem örülnèk ha 2 hónappal a tesóm halála után színházba v fürdőbe akarna rángatni valaki.... Persze az élet megy tovább de azért ez kicsit túlzás.
2018. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!