Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Összejöttem a...

Mit tegyek? Összejöttem a nővérem volt élettársával, azóta nem hagy minket békén. Az apám is elfordult tőlem már és nem akar látni. Szeretem a srácot. Jól tettem hogy őt választottam nem a családom? Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 13:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
82%
Én a Kérdező helyében köpnék egyet,és alá állnék.
2010. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
11%
Na megérkezett a frusztrált, megkeseredett emberek serege, akik azt hiszik, ha sárral dobálják meg a kérdezőt, akkor ők maguk tisztábbnak tűnnek.
2010. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőim, testvérem, unokatestvérem pasija TABU!


Nem tudnék vele együtt lenni, hogy még pár hete, éve a hozzám közelálló emberrel volt..


Kedves Kérdező!


Sajnos most mást nem tudsz tenni, mint békén hagyni őket. Ha szerencséd van, akkor esetleg évek múlva megbocsátanak.

Remélem szeretitek egymást annyira, hogy megérte magadra haragítani a családodat.

2010. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég gáz amit csináltál. Lehet, hogy már 2 hete szakítottak, de lehetett volna akár 2 hónap is, akkor sem kezdünk ki a testvérünk exével. Legalábbis nálunk nem divat ez. Ha kiközösít a családod, nem tudsz mit csinálni. Szereted a srácot? Hát akkor hajrá! Viszont számíts rá, hogy nem lesz visszaút. Soha többet semmire ne számíts a családodtól és ha tönkremegy a kapcsolat és véget ér a nagy szerelem, akkor teljesen magadra maradsz. Ha biztos vagy abban, hogy örökké fog tartani a szerelem, akkor vágj bele! Ha csak egy apró kételyed van, akkor hagyd ott a srácot, mert tönkremegy az életed.
2010. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
3%

Mondjátok meg a szerelemnek hogy ki tabu és ki nem.

Addig vergődtök és erkölcs csőszködtök mások felett, míg majd ti is esetleg belekerültök hasonló szituációkba és majd csak lestek.

Maga a tény, hogy a saját nővére élettársával jött össze, így tekintve valóban nem szép, de azt senki nem tudhatja, hogy milyen érzelmek mentek végbe a két ember között, és nyilván a kérdező sem azért tette, mert viszketett neki, hanem mert szerelmesek voltak és nem gondolnám, hogy másképp belement volna ilyesmibe, hiszen tudta, hogy a család előbb utóbb el fog fordulni emiatt tőle.

Én nem kérem, hogy simogassátok meg milyen okos volt a kérdező, de óvatosan ítélkezzetek, nem hiszem, hogy van itt bárki olyan aki valaha is képes volt irányítani az érzelmeit, hisz köztetek is van olyan akinek ilyen-olyan okból nem megy a kapcsolata, házassága és mégis a férjével/feleségével van, mert "szereti". Vagy esetleg soha az életében nem lépett volna még tévútra.

Velem is hasonló fordult elő, igaz nem szűk családi körben és nem pont így, elötte én is elítéltem volna az ilyesmit, csak tudjátok mikor beleestem egy ilyen szituba, akkor jöttem rá, hogy hoppá, mindenki foglalkozzon a saját dolgával, mert ki tudja kit milyen helyzetbe sodor még az élet.

Neked kérdező, ha igaz szerelem köt titeket össze kívánok kitartást és sok erőt, de egyet szem elött kell tartanod, lehet, hogy választás elé fogsz kényszerülni a szerelmed és a családod közt, ott okos legyél és ne csak a szivedre hallgass, hanem az eszedet is hallgasd meg.

akár az is előfordulhat, hogy talán idővel, ha látják, hogy teljesen komolyan gondoljátok megbékélnek, de addig még sok kört kell lefutnotok és fájdalmas lesz.

2010. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
82%
mit kell védeni 1-2 embernek a kérdezőt? igenis a családnak kéne az elsőnek lenni nem egy pasinak.aki ezt megteszi a testvérével az lotyó.
2010. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
5%

azért védjük, amiért le is írtuk, részletesen ki van fejtve.

Nekünk hadd legyen ez a véleményünk. Én nem mondtam, hogy bárki gondolja másképp amit gondol, ti se tegyétek.

Ti is kerülhettek olyan helyzetbe és nyilván volttok is, ahol nem jó döntést hoztatok.

Nem kell itt játszani a jókislányt, mikor olyan kérdések vetődnek fel, hogy nős pasival vagyok együtt meg stb...az nem akkora gond igaz? mert az veletek történik? bezzeg mikor más tesz rossz lépést rájuk támadtok mint a hiénák.

Ez a gusztustalan képmutatás, mert ilyenkor olyan tökéletesnek állítjátok be magatokat, hogy még el is hiszitek,hogy tényleg azok vagytok.

Mellesleg a kérdező tisztában van tette súlyával, és nem azért írt ide ki kérdést, hogy az agyonfrusztrált erkölcs csőszök hada őt jól lehordja, hanem azért, hogy belássa hibázott és most hogyan tovább.

De ti olyan szemellenzős, képmutató majmok vagytok, hogy ezt sem vagytok képesek értelmezni, csak itélkezni, elásni és cseszegetni, ezért vagytok benne a szar kapcsolataitokban a szar életetekben, a kis szemüvegetekkel a fejeteken.

Kár hogy mindenki név nélkül írta a válaszokat, vissza lehetne nézni elötte itt a családi kapcsolatokban milyen kérdéseket írtatok ki.

Önkritika nektek sem ártana, csak most jó elbújni a vétkes kérdező mögé mi?

SZÁNALMASAK VAGYTOK.

2010. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
én még nem árultam el a családom és a barátaim. volt elég komoly kísértés, de én teszek tönkre családot, elég h az enyém tönkretették. úgyhogy nem kell álszentezni, az aki nem lotyó már álszent? egyszerűen csak vannak még hálisten nők, akiknek a család az első, mindenekelőtt...
2010. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
*nem
2010. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:

Ma 10:41-es: Igazán észre vehetnéd már,hogy a hozzászólásaiddal szegénységi bizonyítványt állítasz ki saját magadról!Ráadásul rendre nulla százalékosak,ami azért tükröz valamit szerintem...Nem hinném,hogy a világ legtermészetesebb dolgai közé sorolandó,ha nem bírok parancsolni saját magamnak,és gátlástalanul ráhajtok két hét után a saját testvérem volt élettárásra...Ez a legundorítóbb,legaljasabb dolgok egyike.Megmondom,miért.Azért,mert embernek születtünk,és az ember elvileg képes uralkodni az álltai ösztönein,és saját magán.Bár mindannyian hibázhatunk,és mindannyian keveredhetünk tévútra,de arra sosem létezik mentség,hogy a saját vérünket eláruljuk azért,mert nem bírunk magunkkal!Létezik méltóság,becsület,tisztesség is a világon,és ha családról van szó,akkor bizony jobb,ha hozzájuk vagyunk lojálisak,nem a dugh@tnékunkat tartjuk szem előtt...

S mielőtt a nyakamnak támadsz,hogy azok az emberek,akik a sajátjukon kívül más ember érdekeit és érzéseit is szem előtt tartják,nem álszentek,csupán jó emberek.Az ilyenekből van kevés a mai világban.Persze ettől még a Te szótáradban csakis a sz@jhák nem képmutatóak és álszentek,sőt,Ők a talpig becsületes emberek,és Ők bezzeg tudnak élni,na ja...A Te dolgod.Ezzel a gondolkodásmóddal saját magadat minősíted.Ennyi.

2010. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!