Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Összejöttem a...

Mit tegyek? Összejöttem a nővérem volt élettársával, azóta nem hagy minket békén. Az apám is elfordult tőlem már és nem akar látni. Szeretem a srácot. Jól tettem hogy őt választottam nem a családom? Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 13:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
88%
rokon és legjobb barát exe tabu, hacsak ő maga nem mondja azt (és őszintén), hogy nem zavarja
2010. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
78%
Arra nem gondoltál h mi van ha x idő múlva vége a kapcsolatotoknak? Te meg szembe fordultál a családoddal. ha az én tesóm lennél,leköpni se méltatnálak
2010. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat majd ugy cselekszem hogy mindenkinek jó legyen
2010. jún. 26. 15:17
 34/72 anonim ***** válasza:
86%
Különben meg fogalmam nincs,mégis mit vártál!Majd jól hátba veregetnek,és meleg rokoni kézfogás kíséretében elismerő oklevelet nyújtanak át Neked,és szívből gratulálnak,milyen ügyes és leleményes voltál,hogy le tudtál csapni négy év után a nővéred volt élettársára???Ez nonszensz,Te sem gondolhatod komolyan,hogy ezután mosolyogva ölelgetni fognak...
2010. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem helytelenül cselekedtél. Ez elvi kérdés. Hány éves vagy, hogy ezt nem látod? Ha pedig összeköltözésen gondolkodtok, költözzetek el jó messzire a családodtól hogy ne kelljen azért sírniuk, miért fájdítottad meg ennyire a szívük. (természetesen ha elhagy a pasi sem sírva kell visszakullogni a volt otthonodba). Ha nővéreddel együtt laksz, oda végképp nem költözhettek, a legnagyobb trollság lenne.
2010. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
92%

2 hét?? Várhattál volna többet meg szerinted a srácban is 4 év után csak úgy rendezőttek lelkileg a dolgok, nem ő neki a legjobb talált egy másikra aki majd gondolom ugyan úgy gondját viseli4 Miért szakítottak a nővéred és ez a pasi,

Én a te helyedben ha annyira szerelmes lettem volna belé vártam volna jó pár hónapot és először megkérdeztem volna a nővéredet hogy figyi tetszik a volt barátod ne nem akarlak megbántani és megkérdeztem volna hogy baj lenne hogy ha elkezdenék vele randizni és ha azt mondja hogy igen akkor kész keresek másikat! De benned még ennyi sem volt hogy megkérdezd meg hogy kicsit várj?????

A kérdésedre válaszolva pedig nem döntöttél jól, megbántottad a nővéredet és a családodat, mi lenne a helyes döntés megszakítani a kapcsolatot azzal a férfival és bocsánatot kérni a családodtól!


22/L

2010. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
83%
Te nagyon nagyon hülye vagy! Írod büszkén hogy már 2 hete külön voltak.. hát hallod marha sok az a 2 hét! Meg én biztos nem kavarnék a tesóm volt pasijával, nem gondolsz te a tesód érzéseire? Hisz 4 évig csak együtt volt azzal a pasival!!! Nem ciki ez neked?? Mert nekem nagyon ciki lenne a családom, ismerősök, rokonok előtt. Nem csodálom hogy a családod elfordult tőled. Te nem vagy család centrikus, többet ér neked egy pasi mint a családod. Hülye vagy... nagyon!!! 23/L
2010. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
76%

Ha én lennék a tesód, még fel is pofoználak, és biztos, hogy egy életre összevesznék veled.

A saját nővéredet hátulról megtámadod, szégyelld magad!

2010. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem,annyi férfi létezik a világon és neked pont a nővéred pasija kellet?Szégyeld magadat össze-vissza,biztos h én sem beszélnék a húgommal ha igy viselkedne mint te és a tetejében jól meg is pofoztam volna...és minek sajnáltatod magadat itt?úgysem fogsz kapni olyan válaszokat ami neked tetszene...
2010. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem jól tetted.Ez nagyon undorító dolog volt tőled. Arra nem gondoltál, hogy a nővéred mit érezhet? Két hét? Hát az aztán hatalmas idő. Mit gondoltál, hogy már a nevére sem emlékszik? Szex közben nem jut eszedbe, hogy két hete még a tesóddal csinálta? Hát ha ez nem zavar, akkor te egy érzéketlen, lelketlen ember vagy. Hogy mi lenne a helyes döntés? Mutass mély megbánást,őszintén kérj bocsánatot és imádkozz hogy megbocsásson a családod. A srácra meg többet rá se nézz. Kicsit gondolkodj már! Te mit szólnál, ha nővéred csinálta volna ezt veled?
2010. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!