Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érzitek magatokat,...

Hogyan érzitek magatokat, éltek, külföldön, idegenek közt, család nélkül?

Figyelt kérdés
Ti , akik család nélkul mentetek ki , hogyan érzitek magatokat konzervativ , nem túl befogadó társadalmakban?

2018. nov. 23. 19:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
35%
Egyik ismerősöm ausztriába dolgozik és ott is él, ő az egyetlen magyar a cégnél, a főnöke utálja őt, és amikor csak tud mindig ki bas... vele, de mivel jó a pénz és nagyon nyugodt természet,egyáltalán nem idegesíti fel a főnöke, pedig amiket mesél hogy az osztrák kollégáival is évi szinten azért 1-2x ki bas... velük és ők teljesen ki készülnek idegileg, nem is értik a kollégái hogyan bírja ki ezeket, állítólag az osztrákok sem a legjobbak vagy is ő ezt tapasztalja, mondjuk sikerült neki egy osztrák lánykát találnia magának.
2018. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
36%
akivel jól el vannak de állítólag jövőre haza akar költözni.
2018. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
6-os vagyok, nö és mégsem volt semmi gondom a beillszkedéssel meg barátkozással.
2018. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem túl befogadó társadalom? Az leginkább otthon van. Inkább olyat kérdezz, aki külföldről települt Magyarországra, és nem fehér ésvagy gazdag.
2018. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 grafno ***** válasza:
75%

Jol éreztem magam az idegenek között. Kinyilt előttem a világ. Annyi szabadidőm nem volt még. Elmentem futni 4x-5xhetente 5-21km között. Jártam edzeni 2x 3x /hetente. Tanultam napi pár órát. Film nézés és olvasás. Ez ment az első 3 évben. Sok emberrel megismerkedtem. Szinte nem volt hét amikor egyedül lettem volna. A munkám miatt sok lánnyal találkozok sajnos. Túl sokkal is. Ha van egy jó személyiség akkor nyert ügyed van. Nem kell otthon ülni. Ismerek olyan 30evest aki nem csinál semmit csak otthon ül egész évben. Én csak 4ev család mentessegrol tudok beszélni.

Röviden így élek család és idegenek közt. Nekem olyan mintha magyarba lennék, mert a nyelvet jól értem, beszélem és nem mintha egy másik kontinensen pl Ázsiában lennék, ahol semmi nem emlékeztet a megszokott dolgokra.

2018. nov. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%
HA te PERFEKT nyelvtudással EGYEDÜL vagy, akár nöként, akár férfiként, az NEM a külföldi társadalom hibája, a hiba BENNED van, te NEM tudsz kapcsolatokat létrehozni.
2018. nov. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
82%

Amíg nem vetkőzöd le a magyarságot, addig nehéz.

Legyél nyitottabb, befogadóbb és kevésbbé konzervatív. Vagyis ne magyarként viselkedj.

Szerintem azt csinálod kint, mint itt magyarként. Keresed a hibát másokban,azon gondolkodsz mit gondolnak rólad, várod, hogy mikor lendülnek támadásba. Ha ezektől az érzésekről szabadulni tudsz, jobban fogod magad érezni. Nem szabad elfelejteni, nem magyarok vesznek körül és rád sincs írva, hogy magyar vagy.

2018. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..


Irhattok neki akarmit, itt az elozo kerdese. A "mindenki hülye, csak en vagyok helikopter" c. eset tokeletes peldaja.

2018. nov. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%
hol élsz te? lehet hogy nem nyugaton?? én Angliában éltem először (most Skócia) tök egyedül mentem ki. mindenki barátságos volt (az angolok. voltak románok is, azok közül már nem mindegyik, de az nem is mérvadó), látták hogy sz a rul vagyok ott először meg fura nekem, segítettek ahol tudtak. a főnököm is. sehol se diszkrimináltak, mindig érdekesnek találták hogy nem onnan való vagyok. aztán Skóciában, ahova szintén egyedül jöttem, ugyanez. az ügyintézésen türelmesek, normálisak, segítőkészek, ugyanúgy az orvosnál is, munkahelyen, akárhol. szóval én is azt tudom mondani, hogy nagyon esélyes hogy veled van a baj. és én is nő vagyok, és beszélem a nyelvet, majdnem perfektül.
2018. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
97%

Nő vagyok, többször éltem külföldön (Ausztráliában, Spanyolországban, valamint Angliában). Minden alkalommal jól éreztem magam nagyon, élveztem a kinti világot, életet, és hogy szabad vagyok, valamilyen szinten magamra vagyok utalva. Nem mondanám, hogy teljesen család nélkül voltam, hiszen a mai világban kb sosem vagyok egyedül teljesen. Ott van a Messenger, iMessage, Facetime, etc. Ha akartam, akkor tudtam bárkivel beszélgetni.

Mellé rengeteg barátot és barátnőt szereztem, plusz életre szóló élményeket is.

2018. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!