Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám megállás nélkül...

A bátyám megállás nélkül sértegeti a pszichológusát, pedig kéne a segítsége neki! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Noszogattuk,hogy elmenjen és elment.

Csak,hogy olyanokat mond neki, hogy írthatná akár Ő a South Parkot, de komolyan.

Bátyám: Csináljon valami hasznosat és szopjon le stb.

Amióta az apja meghalt bezárkózik és alig beszél a barátaival, és a családdal...


2010. jún. 26. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja a pszichológust, ne menjen. Ezt nem lehet rákényszeríteni senkire, van, aki képtelen elfogadni. Az a baj, hogy az emberek manapság azt hiszik, elküldenek valakit a pszichológushoz, és az hipp-hopp megjavul. De ez olyan, mint az orvosok, a pszichológus sem tud meggyógyítani mindenkit. Van, akivel nem tud mit kezdeni. Annak máshogy kell lerendezni a dolgait.

Ezt csak azért mondom, mert engem is küldtek már, nem akartam menni, én nem voltam hajlandó szóba állni vele :) Aztán pár hét múlva megdumáltam a bajaimat a legjobb barátommal, addig jutottam el oda, hogy lerendeztem magamban, ami történt. És most minden ok :)

Szerintem ezt nem szabad ráerőszakolni.

2010. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Küldjétek át Csernus dokihoz. Tuti, hogy nem fogja sértegetni :))
2010. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok

23:26os! Ugyanazt írtam le én is, csak kulturált formában :D:D

2010. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De még az unokatesómnak is segített.

De a bátyám borzalmas vele

Meghogy: Ennyi pénzért azt mondok neki amit akarok

Igaz ribanc?

2010. jún. 26. 23:31
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csinálhatnék...esetleg másik pszichológus?
2010. jún. 26. 23:33
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem... nem érted. Minek másik pszichológus? Nem akarja, nem fog menni, kész. Hiába keresel másik orvost a beteg anyukádnak, ha nem hajlandó bevenni a gyógyszert! Érted? Majd ő lerendezi magában a dolgokat, és vagy sikerül egyedül/magába, vagy ha úgy érzi, magától el fog menni pszichológushoz. Lehet, az lenne a legjobb, ha egyedül hagynátok kicsit, és nem ajnároznátok körbe, mert nekem úgy tűnik, ez történik.

Az meg egy dolog, hogy az unokatesódnak segített, az emberek különböznek...

2010. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hopp, azt akartam írni: egyedül/barátokkal :)
2010. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
küldd el csernus dokihoz. vele biztos nem mer így beszélni
2010. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


És akkor ne küldjem tovább?

Vagy pszichiáter? valami gyógyszeres kezelés?

vagy valami más...?

2010. jún. 26. 23:39
 10/18 A kérdező kommentje:
miért csernus milyen?
2010. jún. 26. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!