Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családi karácsony szentiment...

A családi karácsony szentimentális hangulatban telik nálatok vagy veszekedéssel van vegyítve?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Feldíszítjük a gyerekekkel együtt a karácsonyfát, ajándékot osztunk majd megnézzük a legszentimentális karácsonyi filmünket a Blade 3-at :D
2018. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk az év minden napján balhé volt, természetesen karácsonykor is. De érdekes módon anyám mindig akart fát meg karácsonyi kajákat. Viszont hangulat nem volt, hiszen ugyanúgy ölték egymást mint máskor. Én felnőttként nem ünneplek karácsonyt, örülök a munkaszüneti napnak és pihenek de ennyi.
2018. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az együttélés óhatatlanul súrlódásokkal is jár. Így az évben időnként előfordulnak veszekedések is. Ha éppen karácsonyra esik, hát, ez van. Szóval évtizedenként talán egyszer ez is előfordul.
2018. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Régebben még igen, de mióta el költözött a nővérem azóta már sokkal többször van veszekedés, leginkább én ki maradok ebből, lassan ki égnek a szüleim, tavaly is veszekedések voltak, nagy nehezen vacsora aztán ajándékok mindenki úgy tett mint ha örülne aztán anyám ment lesni a tv apám gépezni én meg inkább le feküdtem aludni.
2018. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül egyik se. :) Ugyanúgy telik mint az összes többi nap.
2018. dec. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Szerintem, amilyenek a mindennapjaid, olyanok az ünnepeid is.


Voltam olyan házasságban, ahol mindig vita/veszekedés volt. Ünnepekkor is.

Voltam olyanban is, amikor nagy békességben teltek az ünnepek, de a hétköznapok is.

2018. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 AnnAmbrus válasza:
#7 Igazán sajnálatos...Remélem azóta javult a helyzeted.
2018. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!