Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül leszek szenteste, és...

Egyedül leszek szenteste, és karácsony többi napján, életemben először. Mit tanácsoltok, hogy ne legyen szomorúság és szenvedés az egész?

Figyelt kérdés
Rokonaim nincsenek akikkel tartanánk a kapcsolatot, ezelőtt mindig a szüleimmel, a nővéremmel töltöttem az ünnepeket. Az elmúlt években pedig a párommal voltam szenteste, akivel együtt éltem. 2 hónapja szakított velem, mert már nem érzi amit kellene, és elküldött a közös otthonból. Azóta szüleimnél húzom meg magam. Ők viszont már év elején lefoglaltak egy utazást, nem töltik itthon az ünnepet, nem számítottak ilyenre hogy hirtelen hazaköltözöm. Nővéremnek is van élettársa, és mivel a szüleink úgysem lesznek itthon, ők a férfi rokonaihoz utaznak el a hegyekbe. Már mindenki rég lefoglalta, lebeszélte a programjait, senki nem fog miattam itthon maradni, illetve meghívni sem tudnak, vagy nem akarnak. Szóval egyedül maradok a lakásban... Talán nem is a magány fog a legjobban fájni, hanem a volt párommal való közös karácsonyok emléke. Szóval arra gondoltam én ezt az egészet ki is hagyom, nem lesz fa, nem lesz vacsi, nem nézegetem a boldog ismerőseim képeit facebookon, és nem kapcsolom be a tv-t sem, mintha csak átlagos hétköznapok lennének. De mivel foglaljam el magam, főleg Szenteste? Hiszen akkor tényleg mindenhonnan ez a karácsonyi hangulat árad, bárhova néz az ember.
2018. nov. 20. 21:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem teheted ezt meg mivel ahogy írod is mindenhol karácsonyi hangulat lesz.

A verzió : filmek kajálások

B verzió : wellneseznék aztán azt sem kitárt h ott ne ismerkednel össze vkivel.

Barátok sincsenek?

2018. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Van családod és még sincs senkid.. Utazz el te is vhová pihenni ésn ezt tettem pár éve mikor csömöröm lett a családi idillünk tovább szinlelésétől..
2018. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
kizárt*
2018. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Karikatív munka valahol?
2018. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
98%
Gyere át hozzám, én is egyedül leszek.
2018. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
95%

Szia


Nem csak Te leszel egyedül kedves Kérdező. Én is egyedül töltöm a Karácsonyt úgy néz ki, és még sokan vagyunk így. Gondoltam rá, hogy csinálhatnánk egy facebook csoportot, vagy akár egy közös összejövetelt. Próbálok valami jót kitalálni, mert ahogy írták is, ez védhetetlen.


A kaja meg a film az nem fog segíteni, tapasztalatból mondom. Ilyenkor senkinek nem lenne szabad egyedül lennie.

2018. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
Nézd meg az rtl klubon a reszkessetek betörőket.Kµrva élet hogy megint leadják.
2018. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
63%
Menj el valahova pihenni te is. Most komolyan, idegenektől várod el, hogy megmondják, hogy mit csinálj karácsonykor??? Legyél már ennél önállóbb.
2018. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%

Nem karácsony, de leírom:


Én szilveszterkor elmentem túrázni egyet a Budai hegyekben, János hegytől Budaörsig és onnan mentem hajnalban haza. Elég para volt, de mégis jól éreztem magam.


Egyrészt szeretek túrázni, nem szeretem az embereket, főleg nem a szilveszteri őrjöngést. Viszont szeretek túrázni és boldog voltam, hogy kimozdultam és nem otthon döglök a TV előtt.

2018. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
Menj el az éjféli szentmisére! Nekem nagyon nagy élmény volt, pár éve, hiszen életemben akkor először voltam misén. Nem voltam azóta sem, de annyira tetszett az a szép ceremónia, hogy szívesen elmennék megint, csak nincs kivel. Akkor egy barátommal mentem. De mehetsz egyedül is, én csak azért nem megyek egyedül, mert eléggé zavarban érezném magam, de nem mindenki ilyen!
2018. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!