Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőktől kérdezném. Valóban...

Szülőktől kérdezném. Valóban baj ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jó estét!


16 éves srác vagyok. Mostanában, hogy itt van a nyár többször előfordult, hogy hajnalban mentem haza. Vagy akár másnap délben.

Anyu tegnap ezt vágta a fejemhez, hogy mit képzelek magamról stb. Én ezt nem értem. Nem ez lenne a lényege a nyári szünetnek, hogy ne a szobámba keljen kuksolnom egész nap?

Ezen a kijelentésén jól összevesztem vele amúgy. Szerintem nincs ezzel nagy baj, rosszabb lenne, ha lövöldöznék az iskolába.

Azt aláírom, hogy hajnalban nem a legjobb dolog hazasétálni. Többször volt bajom cigányokkal. De akkor is. Most nem teljesen mindegy, hogy napközben, vagy este szúrnak le?


2010. jún. 27. 19:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
A nyári szünetnek a regenerálódásról kellene szólnia,külföldön ilyenkor a diákok különféle tanfolyamokara iratkoznak be,hogy olyan ismereteket szerezzenek,amit az iskolában nem tudnak elsajátítani,olyan munkahelyre mennek dolgozni,ahol iskola után szeretnének dolgozni...szóval a szünet nem éppen arról szól,hogy amortizáld le magadat...
2010. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

én meg hetek óta szenvedek hogy végre összekaparjak magamnak egy álllást? :( ez igazságtalan. mellesleg ha nem dolgozol akkor mégis miből bulizgatsz oly hevesen? mert is néha kiütöm magam de az a saját fizumból van (korábban volt jólfizetó állásom)

ja és miért nem alszol ott valakinél? értelmesebb lenne...

18L

2010. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia,

Lázadó tini, saját észjárás...

Én is ilyen voltam, hogy mi az, hogy már megint elszámoltatnak.

21voltam, amikor a páromtól jöttem haza, munka után(én is dolgoztam már, akár el is költözhettem volna), vizsgaidőszak végén felugrottam hozzá, "időben"(10óra) mentem haza, mégis hívogattak, hogy mikor, hogyan leszek otthon, és irgumburgum.


Ugyan pár évet(14) várnom kell, hogy hasonló vitáim legyenek a fiammal, de már most motoszkálnak a fejemben, mit is csináljak vele akkor. Mert kicsi, rengeteg mindentől kell óvni, és az után, hogy megszületet rámszakadt a felismerés, féltettek. Te sem érted meg addig, amíg egy kis síró csomag boldog apukája nem leszel.

Hidd el, te is bele kerülsz abba a szituba, hogy mi és mennyire jó a gyerekednek.


Kössetek kompromisszumot, te ettől eddig elmész, ha valamiért késnél(nem 120, hanem 150perces a film) akkor telefonálsz, ha nagyon nem tudsz hazajutni(itéletidő, nem tudnak hazavinni) kinél, hol alszol. És egy fontos dolog, ha valamit kimondasz, tarsd meged hozzá, tehát ha azt mondod másfél óra múlva otthon vagyok, akkor ne 2,5óra múlva érj haza, vagy ha azt mondod a Gizinél budajenőn alszok, akkor ne a Józskánál Zalaszentgróton köss ki.


Amúgy a rossz társaságtól is féltenek, nem csak attól, hogy éjjel megtámadnak.

2010. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!