Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz döntés. Egészség és...

Nehéz döntés. Egészség és aggódó család, vagy munka és mindenki megnyugszik?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok,van egy 8 és egy 6 éves kislányom. Jó munkahely, jó fizetés az átlaghoz képest. Idén egy váratlan rosszullét után kiderült, hogy szívritmus zavarom van, azt akkor megoldották. Nem foglalkoztam vele, dolgoztam tovább. Egészen addig , amíg egy újabb rosszullét megállított novemberben. Azóta túl vagyok 2 katéteres műtéten. Orvosaim szerint még minimum 1 hónap itthon, de a család aggódik, hogy viseli ezt a munkahelyem. Hallgatom, hogy nézzem a lányaimat, mi lesz, ha elengednek.
2018. dec. 20. 22:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon egyetértek 19-essel.

Ha jól értem, (legalább) két gyereketek van. Egy kétgyerekes anyának, ha hétvégén nincs otthon, rettenetes feszített a hét köze, mert alapesetben bizony a hétvégén éri utol magát az ember. Ha ez folyamatosan így van, akkor gyakorlatilag sosincs egy pihenőnapod. Arról már ne is beszéljünk, hogy közös program a családdal (kirándulni, egy belvárosi rendezvényre elmenni, vagy nyáron egy jót fagyizni, strandolni stb.).

Ha folytatod ezt az életet, egyre komolyabb szív-érrendszeri problémákkal számolhatsz!

2018. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%

A 20 as nak van igaza...

58N

2018. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Az tényleg igaz, hogy feszített tempóban élünk. Hiába 8 órában dolgozom 4-ig, mire hazaérek 1/2 6 van. Aztán a szokásos. Most épp ajándékokat csomagoltam, azért írok ilyen későn, illetve ilyenkor érem utol magam általában. Igyekszem pihenni, ami még nem sikerült igazán.
2018. dec. 23. 00:33
 24/26 anonim ***** válasza:
60%
És akkor a férjed h segit,mert szerintem sehogy ha ide jutottál..
2018. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ami a lényeg. Leültem a férjemmel beszélni. Elmondtam neki, hogy nem akarok megfelelni az elvárásoknak. Míg a főnököm azt mondja, hogy visszavárnak és ne aggódjak, megoldják, és nekik az a fontos, hogy egészségesen menjek vissza, addig magasról teszek mindenkire.
2018. dec. 23. 00:43
 26/26 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon helyesen döntöttél. A hétvégi plusz gürizéseket anyóséknál pedig szüntesd be, mert rá fogsz menni. Férjed ha akar, elmegy és segít nekik, neked van bőven elég tennivalód otthon. Például meg kell gyógyulnod.
2018. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!