Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya hónapok óta csalja apát....

Anya hónapok óta csalja apát. Többször probáltam beszélni anyával hogy hagyja abba de nem érdekelte. Azt tervezem irok a pasinak. Mit írhatnák neki?

Figyelt kérdés
18/L
2017. jan. 31. 17:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Jó mán', hogy te csak így belepofátlakodhatsz más életébe.
2017. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Nem a te életed ne avatkozz bele. Inkább apadnak szolj. Neki viszont van koze hozza
2017. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálom. Szörnyű lehet, de ha édesanyád nem akarja a viszonyt megszakítani, sajnos nem valószínű, hogy a szeretőjére tudsz hatni. Biztosan tudja, hogy családja van, tehát nem lehet egy jóérzésű ember.

Persze ha mindenképp kommunikálni akarsz vele, javasolnám inkább a beszélgetést. A nonverbális jelzésekből sok mindent levonhatsz. Levélre talán nem is válaszolna, vagy odaadná anyudnak..

2017. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Apa is tudja. Épp most készül valamire, remélem nem akar a rendőrségen kikötni, szörnyen féltem.
2017. jan. 31. 17:20
 5/28 anonim ***** válasza:
40%
Itt csak egy megoldás van. Apád dobja ki a k..vát. Én biztos nem tűrnék meg egy ilyen feleséget. Keze-lába kitörne, úgy kidobnám, ha nem megy magától adott időpontig. Tudod kit tenne nevetség tárgyává.
2017. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
23%

Semmit ne csinálj, felnött emberek, Te meg még gyerek.

Ezt a szüleidnek kell rendezni, végképp nem rád tartozik.

32N

2017. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%

Pedig szerintem igenis a kérdezőnek is tartozik, mert ennek hatása van a családjára, aminek értelemszerűen a tagja szóval igen, rá is tartozik.

Kérdező! Szerintem ne a másik pasinak írj, inkább édesapáddal beszélj erről.

2017. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%
Próbáld kellő távolságról nézni a dolgot: amit te "csalásnak" minősítesz, azt anyád szerelemnek ill. normális testi vágyak beteljesítésének tartja (hogy nem az apád mindennek a tárgya, az más ügy). Szóval ne avatkozz bele. Ez szinte mindenkivel előfordul (meg ha esetenként csupán gondolati szinten). Majd te is megtapasztalod saját magadon.
2017. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem sem a gyerek dolga ezt megoldani, majd a felnöttek intézik egymás között.

Azt egy gyerek ùgysem tudhatja mi vezetett idáig, lehet még a testi kapcsolatot sem ismeri, szóval szerintem ebböl maradjon ki.Vannak dolgok amik nem a gyerekre tartoznak.Például ez pont olyan, hiába hogy a család tagja.

2017. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, ha már apukád is tudja, egyszerűen beszéljétek meg a követendő stratégiát... sőt, ha már mindhárman tudjátok, legegyszerűbb lenne hármasban beszélni a dologról. Ennyi. A saját szüleidhez van közöd, a "harmadikhoz" nincs.
2017. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!