Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám csalja az apukámat...

Anyukám csalja az apukámat mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim együtt vannak lassan 30 éve (házasok több mint 20 éve).

10 évvel ezelőtt apukám félrelépett és akkor úgy tűnt elválnak de aztán megbeszélték és megoldották aminek nagyon örültem.

Most viszont rájöttem, hogy anyukám csalja apukámat és nem tudom mit csináljak... Borzasztóan zavar hogy ennyire átvágja aput, aki most már mindent megtesz érte. Ha elmondanám apunak azonnal válnának, anyunak meg nincsen kb. senkije és semmije rajtunk kívül, nem akarom hogy baja legyen. Mit tegyek? Beszélnék vele nagyon de nem tudom hogyan hozzam ezt fel, szerintem tagadná is..

Egyszerűen nem ülhetek tétlenül. Gondolkoztam hogy küldök neki egy névtelen levelet amiben kicsit megzsarolom hogy jobb lesz ha leáll különben kiderül az igazság vagy nem tudom. Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve


22 éves lány


2018. nov. 17. 17:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd őket békén,ő dolguk,ha nem megy minek adják elő a műsort h a fűzős mimóza lelked boldog legyen a látszat idilltől. Ezért nem kell együtt maradni csak a gyerekért mert mindkét fél mással van a valóságban.. apu ment félre először ,az nem vágott földhöz annyira mert a pasiknak joga van,de anyu meg tűrjön.. Mi 20 éve nyitottban élünk sokkal boldogabb mint az ilyen fos kényszer monogám látszat házasságok...
2018. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Miért nem foglalkozol a saját életeddel?


Ez a szüleid magánügye, neked semmi közöd ehhez.


Mit szólnál, ha a szüleid kezdenének a te amgánéletedben kutatni és beleavatkozni?

2018. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

Majd jon a sok valasz hogy semmi kozod hozza.


Helyedben nem zsaolo email levelet irnek, hanem egy rendeset. Amiben leirod anyukadnak, hogy tudsz rola. Felsorolhatod honnan mibo jottel ra barmi amibol egyertelmu hogy tenyleg tudsz rola. Es a velemenyedet is ird le neki mit gondosz errol te. A megcsalasrol. Ha eliteled ird azt ha helytelenited ird azt ha csak a valas miatt aggodsz ird azt. Ha csak az bant hogy apukadat becsapja lealazza akkor ird azt.

Es gondod vegig hogy te megmondanad e apudnak vagy sem vagy szeretned hogy anyu mondja el vagy cska egyen vege a megcsalasnak es minden legyen ugy mint regen vagy inkabb akkor valjanak es mindenki oegyen egy uj parral boldog? Mert akkor ezt is le kellene irnod, hogy te kivulrol hogy latod.

Amibe nem jo beleszolni az az hogy azt mondani, hogy ha nem mondod el akkor elmondod te...ilyentol bekattannak az emberek. Ehelyett max ha te is igy gondolod azt lehet leirni sajnalod mindkettejuket mert inkabb ha van meg remeny hozzak tegyek jobba a kapcsolatukat ha nem akkor elobb menjenek szejjel es utana legyen uj parjuk es ha te rajottel akkor apukad is ra fog es ha teged og kerdezni te nem fogsz tudni neki hazudni errol.

Es kerdezd meg anyukad akar e errol beszelgetni vagy te tudsz e neki segiteni valamiben amitol apuakddal ujra jobb lenne nekik egyutt.


Aztan o vagy valaszol vagy nem. Lehet merges lesz elsore, de biztos elgondolkodik az egeszen es azon, hogy megeri e tovabb folytatni.

Tudod aki benne van egy ilyenben annak nagyon el van borulva az agya esamig valaki nem szol neki addig fel se tunik milyen egy buta helyzetben van. Ha meg mar az szol neki akit megcsalt akkor az mar nagyon nagy kar.

2018. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is volt kapcsolatom férjes asszonnyal, ő sem ok nélkül lépett félre.

Nem is főleg a hiányzó szex miatt (amit egészségi okból sem tudott már a férj), hanem érzelmileg sem kapott semmi jót, kedvességet, meg ilyesmi.

Férfiként is azt mondom, hogy nem csak a férfiaknak van jogosultsága kalandozásra.

Ha pedig engem csalnának meg, akkor először is magamba kellene nézni, hogy milyen szempontból nem tudtam kielégíteni a partnerem.

2018. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%
Hat igazabol anyud nincs egyedul nelkuletek, latod hogy van valakije. En megkerdeznem face to face. Maskepp nincs ertelme szerintem, ha tudsz rola es akarsz beszelni rola akkor csak szemelyesen. 22 vagy mar nem gyerek, gondolom mar meg tudod erteni ha elmagyarazza miert tortent ez.
2018. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Én is megkérdezném a kíváncsiság kedvéért, hogy miért csinálta, szemtől szembe, viszont fix, hogy nem kötném apád orrára. Ha pedig borul a bili, te semmit nem tudtál. Az a helyzet, hogy mivel már rájöttél erre, ennél "rosszabb" már nem igazán lehet ebből a szempontból.
2018. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Te döntesz, hogy mit teszel. A helyedben azért elgondolkodnék azon, hogy amikor apukád csalta anyukádat, akkor leültek, megbeszélték, fordított helyzetben azonnal válás. Erősen gondolkozz el azon, hogy mit teszel nőként, a jövőre tekintettel.
2018. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%
Ezen jót nevettem! Hagyd már a francba az egészet, apád megcsalta anyádat, anyádnak is joga van ugyanezt tenni.
2018. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Inkább apukádra haragudj, aki ezek szerint azonnal válna, ha a tudomására jutna a dolog. Holott nem kéne foglalkoznia vele, hiszen mikor ő lépett félre, nem volt válás.
2018. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%
kicsit megzsarolom hogy jobb lesz ha leáll különben.. Különben,ha ilyen lányom lenne pofán vágnám és elcuccolnék a szarból.. Akkor kellett volna elválni mikor apuci félre kurt.. Ok és okozat. Apádat is megzsaroltad anno? Vagy csak anyut akarod.. Inkább a pasiddal foglalkoznál,sokadik kérdésed..
2018. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!