Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelitek azt hogy a...

Ti hogy kezelitek azt hogy a szüleitek alkoholisták?

Figyelt kérdés
Sajna míóta megszülettem ez a helyzet eddig valahogy eltűrtem. Azonban már egyetemista vagyok keveset vagyok otthon de ha igen akkor is csak a veszekedés, egymás elhordása ennek annak. 20/F
2018. dec. 31. 20:18
1 2
 11/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem apám az. Eleinte szégyelltem, gyerekkoromban sokat csúfoltak miatta. Utána megszoktam és eljött a pont olyan 20 évesen amikor már úgy voltam vele, hogy ez az ő élete, ettől nekem még nem kell szégyenkezni. Felnőtt ember, ha akarná, letenné. Sohasem volt neki semmi sem olyan fontos mint a pia. Se a családja, se semmi. Akkor miért én szégyenkezzek? Onnantól kezdve már lepereg rólam a balhé amit állandó jelleggel nyomnak anyámmal a pia meg a pénz (igazából a 2 metszete, az elivott pénz) miatt. 19 évesen leléptem egyetemre (amúgy is kvázi kiraktak) szóval nem látom őket gyakran, csak kár hogy nem korábban jutottam el a leszarom érzéshez, amikor még velük kellett lakni. Sok bűntudattól és egyéb rossz dologtól kíméltem volna meg magam.
2019. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen a jó tanácsokat én is most megpróbálok minél kevesebbet itthon lenni
2019. jan. 4. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!