Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok a helyemben az apjának?

Írnátok a helyemben az apjának?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal, nem sokáig, mert nem bírtam a folytonos kirohanásait.Egy darabig működött az, hogy békében váljunk el, de mikor naponta 4-5 sms-t írt, akkor kértem, hogy egy darabig ne beszéljünk, ami után elkezdett sértegetni, majd bejátszotta az öngyilkossági kártyát. Rá pár napra felhívta az apukámat akinek azt mondta, hogy nem vagyok normális, mikor apukám rákérdezett, hogy miért letette. Majd szilveszterkor az apaja felhívta apámat, hogy én nem hagyom békén a fiát és tudja, hogy az előző kapcsolatomban is voltak problémák. Na mást most az, hogy nem hagyom békén a fiát is egy nagy hülyeség, de az előző kapcsolatomat felhozni és ellenem fordítani nagyon fájó pont.

Az előző párom alkoholista volt, aki bántalmazott és végig csalt. Ezt az exem is tudta, mégis úgy állítja be, mintha én lennék a rossz. Gondoltam megírom az apjának az igzságot, d nem tudom, hogy jó ötlet e. Ha ebben hazudott, akkor kitudja még miben.


2019. jan. 2. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%
Ez nem egy dabasi csávó?
2019. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Tiltsd le mindenhonnan,ha nem ért a szóból el kell veretni a pits&ba!
2019. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ignoráljátok, tiltsátok le mindkettőt, minden platformon.

Lelki nyomorultak, nem kell velük semmilyen kommunikáció.

Ha a letiltható helyeken kívül is próbálkoznak feljelentéssel megfenyegetni a két hülyét.

2019. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem írnék neki,ha elkezdesz üzengetni te is elsüllyedsz a szintükre.Illetve ahogy valaki már írta is nem túl felnőttesen oldjátok meg a gondjaitokat..Ne foglalkozz vele és egy idő után abba hagyja.
2019. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólj egy szót sem, majd leáll a csávó. Lehet hónapokig fog tartani, ismertem hasonlót (szerencsére nem velem csinálta). De örökké nem fogja folytatni. Legközelebb meg jobban nézd meg kivel kezdesz, és minél hamarabb ki kell lépni ilyenkor.
2019. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is így gondoltam, hogy felesleges a szintjükre süllyedni. Pont ez is volt az egyik szakítóok, hogy nem láttam benne a férfit, semmiért nem vállalta a felelősséget (31 éves).

Igazából elgondolkoztatott az is, hogy miért érdekel ennyire egy idegen ember véleménye, elég nagy az igazságérzetem, de a legjobb lesz, ha ezen túllépek, különben sohasem lesz vége.

2019. jan. 2. 21:25
 17/18 anonim ***** válasza:
31? Mondom, dedó...
2019. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg némi "tűzszünet" állt be azóta...
2019. jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!