Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a feleségnek...

Ti elmondanátok a feleségnek es a gyerekeknek hogy az apjának nemsokára gyereke születik?

Figyelt kérdés

Röviden leírom. 7 hónapos terhes vagyok 3 hónapig "mellettem

Állt" az apa később kiderült feleség es gyerekei vannak. Azóta hiába keresem figyelmen kívül hagy. Sikerült kideríteni a gyereke nevet, fent van a közösségi portálon. Szerintetek kezdjek neki es valljak be mindent vagy ez nem hianyzik nekem es lépjek tovább?



#megcsalás #gyerek születés
2015. júl. 16. 00:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
59%
Az igen.Ezt részleteznéd?Mert így elég kevés az infó,hogy korrekt tanácsot kapj.
2015. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim válasza:
63%
A feleségnek mindenképp mond el, hogy tudja milyen a férje. Viszont a gyereknek, nem neked kell elmondani, az a szülők dolga.
2015. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 A kérdező kommentje:

Par hónapja erőt vettem magamon es mondtam hogy betelt a

Pohár mostmár térítek es elmondok mindent, akkor arra hivatkozott ne tegyem mert mit gondol majd róla a gyereke nézzem ot. Valahol akkor enis hibásnak éreztem magam hiszem tudnom kellett volna sejtenem hogy valami nem klappol es fel év utan ha mar be csúszott a gyerek ezt jobban átgondolni. Viszont mára ugy erzem elfáradtam hogy mindenbe en vegyek részt egyedul es meg megsem született a pici. Hiszen lehet hogy en voltam a naiv nekem kellett volna eszre venni hogy családos ember es nem teherbe esni ilyen rövid időn belül de könyörgöm mindenhez 2 ember kell.

2015. júl. 16. 00:29
 4/95 anonim ***** válasza:
72%
Én borítanám a bilit, csak nem szerencsétlen gyereke nyakába. Ha mindenképpen elakarod mondani, akkor a feleséget keresd.
2015. júl. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mit kéne tenned, de mint egy feleség és 2 gyerekes családanya adok tanácsot. Ha nálunk történne ilyesmi én szeretnék tudni róla. Az biztos, hogy kiherélném a férjem, de nem a születendő gyermek tehet arról, hogy egy szemétláda. Igenis vállalja a felelősséget ha már félrelépett és teherbe ejtett valakit. Nem azt mondom, hogy költözzön hozzád, vagy szeressen téged, itt nem rólad van szó, hanem a gyerekről. SZerintem ragaszkodj hozzá, hogy fizessen gyerektartást, bár nem tudom ennek mi a menete ha házzason kívüli gyermekről van szó. Ja és szerintem ne a gyerekének szólj erről hanem a feleségnek. Egy gyereknek ez nagy érvágás lenne és nem hiszem, hogy tudná hogy kezelje a dolgot.
2015. júl. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam de őt nem találom. Egyetlen kapocs közöttünk a gyereke csakis róla, tőle tudnék dobbantani pedig nem all szándékomba, de egyszerűen mas lehetőség nincs. Telefonszámon letiltotta üzenetre nem

Valszol. Azt hiszi ha eltűnik majd megnyugszom, pedig ezzel csak jobban kiborit.

2015. júl. 16. 00:33
 7/95 A kérdező kommentje:

Nem is kellene ez a szemet disznó csak a gyereket vállalja fel es

Legalább segítsen anyagilag, de erre sem hajlandó!! Pedig többször megkerestem de ígért fut fát es ennyi.

2015. júl. 16. 00:35
 8/95 A kérdező kommentje:
Ugy van vele hogy időbe szólt hogy ne tartsuk meg a gyereket en ennek nem tettem eleget. Istenem megis csak egy gyerekről van szo hat ennyi lelki ismeret nincs egy emberbe elszomorító...
2015. júl. 16. 00:37
 9/95 anonim ***** válasza:
88%

A gyerektartást és az apaság elismerését követelheted majd bírósági úton is. Írd meg neki, hogy ha nem ismeri el a gyereket, akkor majd a hatóságok elismertetik.

A gyereknek joga van a szüleihez. Apucit berendelik majd a bíróságra, elrendelik a DNS tesztet és fizetheti a gyerektartást, na meg a perköltséget és a hivatalos DNS tesztet is.

Ha neki a családi balhé mellé kell még egy vaskos számla is akkor megkaphatja.

2015. júl. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó enis ezen gondolkoztam, nem szolok nem fenyegetőzom majd a biróság intézi ha megszületett a pici, írtam mar neki de erre nem reagált csak annyit hogy ne legyek vele ennyire ellenséges....
2015. júl. 16. 00:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!