Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyen szivem elhagyni növerem...

Legyen szivem elhagyni növeremmel anyumat? 16/L

Figyelt kérdés

a szuleim 12eve elvaltak.anyum 8evvel ezelott kulfoldre koltozott.majd noverem 7evvel ezelott kikoltozott hozza.en ittmaradtam apummal vajdasagban.batyom idosebb mar,elkoltozott otthonrol mostmar,de vajdasagban maradt.

2evvel ezelott en is kijottem,mert itt jobb lesz nekem,anyummal.mivel olyan sokaig tavol voltunk egymastol.

jol is ment ez.

DE anyum nem enged el nagyon sehova sem.ha evente 1-2x kimearadunk kicsit ejfel utan bulizni akkor mar mondja h keson jottunk meg bla bla.idegesit kicsit.fejunk tetejen jon mar ki.ezert noverem otlete volt h elkoltozhetnenk.jolenne.noverem melozna.en meg sulibol kapnek penzt,meg a gyerekpotlekot is kapnam.

nagyon jo lenne,de nincs szivem itthagyni anyum.mert megis o "hozott" ki ide,meg ilyesmi.de tisztasagi maniaja van.minden nap feltorli a lakast,meg letorolget.bla bla.

legyen szivem itthagyni v inkabb ne?szerintetek?


KICSIT HOSSZU A LEIRAS,TUDOM..


2010. jún. 28. 20:15
1 2
 11/18 anonim válasza:
23:32: Senki sem bíztatja a kérdezőt arra, hogy elköltözzön. 16 évesen szerintem is mindenkinek a szüleinél a helye.
2010. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak: nem vagyok annyira oda a késö esti bulikért.mint ahogy irtam is h évente 1x-2x kimaradunk.nem minden este.az nem is sok.amugy nem vagyok bulizós tipus,de ez egy fesztivál ami évente 1x van.3napos.péntek-szombat-vasárnap.a kimaradás alatt kb 1ig éjjel értem.úgycsinál mintha mindig kimaradnánk.még nem is iszunk alkoholt sem,nem is dohányzunk.

amugy köszi a választ,és én is remélem h hamar megoldódik ez a dolog :)

2010. jún. 29. 18:04
 13/18 A kérdező kommentje:

3.válaszolónak:

a növérem 20éves.jó vagyok a suliban.külföldi 1-eseim vannak,ami vajdaságban 5-öst jelent.csak kémia/fizika(eggyütt van) 3-as.annyira nem "veszéjes" anyum.mármint jól el is beszélgetünk.megbizik bennem.kiönti szívét meg minden.

köszi a jókivánságot és a választ :)

2010. jún. 29. 18:13
 14/18 A kérdező kommentje:

4.válaszolónak:

a suliból amit kapok azt csak én birom kivenni mivel a bankkártyámra utalják.a családit meg átlehet iratni a nevemre is(mondta növérem).

a fözéssel lehet igazad van(mivel eggyikünk sem tud fözni).

a mosással meg nem lenne semmi gond,mivel van ugynevezett "mosókonyha" ahol megvan h minden2hétben lehet mosni este 20ig.

a számlákhoz meg növérem jobban ért mint anyum.

meg nem egyedül laknék hanem növéremmel(20éves).meg nem vagyunk idegen városban,meg nem bulizunk mindennap éjfélig.évente 3x-4x.az meg nem vmi sok.

2010. jún. 29. 18:21
 15/18 A kérdező kommentje:

5.válaszolónak:

Bécsben élek amugy.Ausztriában.

és nem szeretnék mindennap hajnalig bulizni,meg nem is szeretnék koszos lakásban élni.nem arról van a szó.én is takaritanék mint minden rendes ember a lakásban.

mint ahogy irtam h a suliból kapnám a pénzt,növérem melózna.

anyum nem olyan h rendörökkel hazavitessen akárhol is lennék.

segitek én.és nem ülök egésznap a gép elött.(akárhonnan is szeded!)

2010. jún. 29. 18:27
 16/18 A kérdező kommentje:

6.válaszolónak:

köszi :) ezt én is kérdeztem h miböl veszi h egész nap a gép elött ülök.meg a takaritással.

2010. jún. 29. 18:30
 17/18 A kérdező kommentje:

7.válaszolónak:

néha veszekszünk,de nem nagy valamiken.

de ebben lehet h van valami igazság.

nem,ilyesmit nem mondott.nem is mondana.

2010. jún. 29. 18:38
 18/18 anonim válasza:

Mivel 20 éves a nővéred, én nem igazán ajánlom, hogy különköltözz. Ha 26 éves lenne vagy ilyesmi, akkor még talán, de igazából 20 évesen épp elég lenne neki, ha csak saját magáról kellene gondoskodnia. Nem véletlen, hogy nem jó ötlet teherbe esni 18 évesen.

Szerintem próbáld meg megbeszélni édesanyáddal a helyzetet, ha tényleg nem olyan "veszéjes", akkor szerintem még meg is fogja érteni. De amúgy azt nem értem, hogy 20 évesen a nővéredet miért nem engedi el simán éjfél utánig.

És tényleg, hogyha semmi nem jön be, akkor ilyen jegyekkel meg egy jó érettségivel majdnem garantált valami jó ösztöndíj, elmehetsz kollégiumba, ha nagyon nem bírsz megmaradni otthon.


3. és 6. válaszoló

2010. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!