Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is háklis és...

Szerintetek is háklis és undok vagyok ha szólok ezekért? Nem akarok házisárkány lenni, de nem bírom megállni!

Figyelt kérdés

Írok néhány példát. A párom szerelget a haverjával az udvaron. Kiégetnek valami alkatrészt, ezt pont a terasz alatt teszik (pedig baromi nagy az udvar), így az egész lakás telemegy füsttel. Amikor szólok, hogy ezt nem így kéne, akkor úgy néz rám mint egy banyára. A vizes törölközőjét folyton a szobába teregeti, pedig van szárító a fürdőben, a ruháit a szobában hagyja szétdobálva, pedig erre is vannak tárolók. Ha nem szólnék, akkor simán ráfeküdne az ágyneműre utcai ruhában stb...

Ma este elment focizni. Azt mondta siet haza, lesz egy kis kényeztetés:) Erre felhív egy "kávézóból" ahol a focis haverokkal beszélget, hogy áramtalanítsam a tv-jét, nehogy szétcsapja a villám. Engem meg az ideg csap szét mindjárt!


2010. jún. 29. 00:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon örülök, hogy csak ennyi a problémád. Szerintem te is örülj. Az én apukám is ilyen, de emelett nagyon szeretni való ember. Figyi ezek inkább csak rigolyák. A férjemnek is vannak, de nekem még ennél is ilyenebbe, mégsem szakít velem :D Úgyhogy nyugi. Több lazaságot :)

Mikor a férjem a vizes törölközőt levágja a konyhapultra, én gombócba gyűröm és hozzávágom. Na rögtön tudja hova kell tenni.

2010. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát nő létemre nálunk én vagyok a "rendetlen" és engem bizony rettenetesen tud idegesíteni a párom, hogy rámszól mindenért... de valójában abszolut elismerem, hogy igaza van, sőt változni is gyekszem sokat...


Úgyhogy igen, valószínűleg a párod házisárkánynak gondol mikor ezeket mondod (persze neked van igazad!), de ha amúgy normális ember, akkor biztos belátja, hogy nélküled egy disznóólban kéne élnie, és tök igazad van.


Amúgy az ágyszélére ülés utcai ruhában nálam is volt (:D) de aztán párom párszor rámszólt, meg énis rájöttem, hogy azért bkv-s naciban tényleg elég undorító... nna azóta engem zavar jobban. :)


(Ha tényleg megígérte, hogy siet haza és nem jött, az viszont tényleg gáz! Akkor miért igéri meg külön??? Ezen énis kiakadnék!)

2010. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem nagy dolgok ezek, persze lehet szólni érte, de nem kiabálni, veszekedni, és nem minden apróságért. A férjem a legrendesebb a világon, imádom, de a ruháját mindig a szobában hagyja, és van csomó ilyen dolga. De nekem is van olyan, ami szerinte idegesítő, de nem vesszük ilyen komolyan ezeket. Ha minden apróságért veszekszel, házisárkány leszel a szemében... És gondold át, biztosan neked is vannak olyan dolgaid, amiket ő nem szeret annyira, de nem szól érte, elviseli. Tolerálni tudni kell sok mindent egy házasságban. És legalább kiteregeti a törölközőt, az már nem is rossz. :)
2010. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális vagy. Ő is az, csak férfi. Kicsit másképp vagyunk szocializálva, próbáld vele szépen megbeszélni, hogy mi zavar, biztos olyan is van, ami meg őt idegesíti. Ezután nyilván minden marad a régiben, de egy próbát megér. Ne veszekedj vele, mert semmi értelme! Legalábbis nálunk így van.
2010. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mikor nyugi van, akkor én is érzem, hogy ez nem annyira gáz, és tényleg ez legyen a legnagyobb gondom az életben:)

Amúgy egy imádni való pasi, és rengeteget tesz értem és a lányunkért.

2010. jún. 29. 21:55
 16/16 anonim ***** válasza:
További sok boldogságot!
2010. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!