Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sikeres színészek csak a...

A sikeres színészek csak a pénz miatt erőltetik görcs gyerekeiket a pályára?

Figyelt kérdés
pl.:Hernádi Judit, Sztankay István
2010. jún. 29. 01:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda provokatív kérdés!

Sok szülő ezt csinálja, csak náluk feltűnő.



Ez miért provokativ már neharagudj?Sztem teljessen jogos a kérdés,és igaza van a kérdezőnek!Az ilyen gyerekek nagyon gőrcsök lesznek,ismerek pár ilyet,de ahoz nem kell sztárnak lennie!Magyarra leforditva egy olyan dolgot erőltetnek rá,amir marhára nem akar,mert általában egy 14-15 éves ember nem tudja hogy mi akar lenni az életbe!Ráerőltetik hogy orvos,vagy szinész,vagy zenész legyen,ezek csak példák!de közben lehet hogy marhára nem azt akarja,és az ilyen gyerekeknek ez nagyon nagy teher!sztem ok hogy az ember valamerre terelgetni akarja a gyerekét,de azért erőltetni nem szabad,nem hulyék a fiatalok,majd ő eldönti mi akar lenni!Ha ő utcaseprőként érzi jól magát,akkor legyen az!Ennyi!

2010. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én eddig úgy tudtam senki sem kapja hitbizományba a magyar kultúrát!


- gondoljunk csak bele..



.

2010. júl. 1. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!