Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm délelőtt felhivott,...

Barátnőm délelőtt felhivott, hogy kislánya sajnos meghalt, nagyon beteg volt. Illik ilyenkor felhivni? Mit mondhatnék neki hogy jobban érezze magát?

Figyelt kérdés
elég zavartan,sirva beszélt ami ugye érthető.illik ilyenkor felhivni hogy érezze hogy mellette vagyok,vagy mit tegyek?hagyjam pihenni kicsit a dolgokat?és ha azt hiszi azért nem hivom mert nem érdekel?
2008. nov. 7. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Sajnalom ami tortent:(

Én ilyenkor azért lennék inkább zavarba, mert nem tudnék neki mit mondani. De ha gondolod, hivd fel, én felhivnam...ha nem veszi fel valamiért akkor ne probáld sokszor egymás után, mert az már kellemetlen, de egy két hivás belefér.

Üdv

2008. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hivd fel, es mondd el neki, råd bårmikor , bårmiben szåmithat!!

Jol fog neki esni!!

2008. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel és kérdezd meg, hogy szeretné-e ha átmenj vagy ilyesmi, vagy szeretne-e beszélgetni.
2008. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Jaj hat ez szomoru nagyon sajnalom:((Szerintem hivd fel ot jol fog neki esni
2008. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hívd fel,ha nem veszi fel 1x az még nem azt jelenti,hogy nem akar veled beszélgetni,de tényleg ne hívogasd sűrűn.Küldj neki sms-t,hogy bármikor számíthat a támogatásodra,ha úgy érzi szüksége van rá.Sajnos ilyenkor nem elég a fájdalom, a gyász,intézkedni kell a temetés felől,összehívni a rokonságot..stb..most elfoglalt lesz.A temetés után viszont a legrosszabb,szerintem akkor tudatosodik az emberben,hogy a szeretett személy elvesztése végleges.Biztosítsd afelöl,hogy bármikor mellette leszel,ha úgy szeretné,de van aki ilyenkor inkább a magányt szeretné választani.Ezt nagyon nehéz lesz neki feldolgozni.


Ezt az oldalt ajánld a figyelmébe:www.angyalokszülei.hu

2008. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Amióta az én kisfiam meghalt,úgy bánnak velem,mintha rühes lennék...:(Teljesen elhidegült minden kapcsolatom.Van aki az utcán is úgy tesz,mintha nem látna...

Én azt ajánlom hívd fel,mert most nagy szüksége van valakire!

A barátnődet nem NY. Évinek hívják?

2008. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem úgy hivják.sajnálom ami veled történt.az én kisfiam is nagyon beteg(igy hozott össze a sors)eszem ágában nincs hanyagolni őt,csak nem látok bele az érzéseibe,hogy mivel lehetne könnyiteni a helyzeten.mit mondhatnék neki?

köszönöm a válaszokat.

2008. nov. 7. 20:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
NE HAGYD MAGÁRA!
2008. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Most van a legnagyobb szüksége a barátaira!

Ha nem mondasz semmit, csak átmész, az is jól fog esni szegénynek.

2008. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy legyél mellette. A kislányát nem lehet visszahozni, de legalább kicsit könnyebb, ha tudja, nincs egyedül a bánatában.
2008. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!