Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemtelenség, aljasság ha nem...

Szemtelenség, aljasság ha nem hagyom magam irányítani szülők által?

Figyelt kérdés
A szülők irányítása zavaró mindig beszámoltatnak mit költök, mit csinálok, (csak épp ujjlenyomatot nem vesznek), mit ettem pedig külön élek tőlük és nekem ez megalázó, és kaja közben is adják az instrukciókat hogy egyek és mereven néznek. Olyan dologért kapom a l*b*sz*st amit nem én csináltam. Ha megyek valahova arról is be kell számolnom, ahol lakok szerencsére nincs ilyen csak ha náluk vagyok. A tesóm otthon él és dolgozik ővele nehezen tudják ezt megtenni vagy sehogy. Mért engem hergelnek? Mások mit csinálnának a helyemben, mert ez szerintem ultragáz, és már saját lakásomban sem lehetek biztonságban tőlük? Hogy öltözz, mit csinálj, kinek udvarolj kérem milyen dolog ez, és milyen jogcímen történik? Fater a társkereső oldallal izél, muter meg csak úgy adja a szidásokat: sz*r kis tetű, r*h*d*k, ha kimondom pl veszek egy új számítógépet akkor jön a megjegyzés: De jól megy! Ha használom az autót náluk baj, még akkor is ha tankolok bele (külön erre is kérek magyarázatot miért)! 28/F
2010. jún. 29. 12:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem csak a szüleid hibája, hogy 28 éves létedre így bánnak veled. Talán ha egy kis talpraesettséget mutattál volna nekik fiatalabb korodba, és jobban kiálltál volna magadért akkor talán most nem kezelnének így le. De ami késik nem múlik.

28/L

2010. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28 éves igazán felnőtt férfi vagy. Válj le tőlük, de rendesen.Ne engedd, hogy beleszóljanak és irányítsák az életedet. Ne vedd fel a telefont ha hívnak. Egyszer és mindenkorra tudasd velük, csak a legfontosabbakat akarod velük esetleg megbeszélni. Önálló életedbe ne rondítsanak bele.
2010. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem a határozottságommal nincs gond (mostmár) de ami igaz nehezen tudom elérni, hogy ne b*sz*g*ss*n*k. Volt már kapcsolatom, de mégis ez van.
2010. jún. 29. 12:33
 4/22 anonim ***** válasza:
Borítsd ki a bilit egy párszor. Legyen 1-2 napos duzzogás, 2-3 alkalommal. Kiabáld ki magadból, hogy mi bánt, aztán hátha magukba szállnak. Ez nekem bevált.
2010. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ja első voltam
2010. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Talàn nagyon féltenek, de igy rosszul csinaljak!Valami okànak kell lennie,hogy igy bànnak veled.Egy darabig hanyagold õket.A kocsijukat meg féltik tõled,azt is hagyd meg nekik.
2010. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Szerintem is ezt csináld.Próbálj egy kicsit pl. tömegközlekedéssel menni, és n vedd fel a tlfont ha hívnak, de szerintem a duzzogás nem old meg semmit.Én a helyedbe leülnék velük szemben, és úgy leoltanám őket mint állat. Csak észhez térnek.
2010. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Tudod sosem a szülő szakad le a gyerekről, hanem a gyerek a szülőről! Úgy látszik, nálatok ez elmaradt.
2010. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én önálló életet élek 2006 óta
2010. jún. 29. 12:45
 10/22 A kérdező kommentje:
Elegem van már, hogy mindig féltenek. Úgy kezelnek mint egy hülyegyereket.
2010. jún. 29. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!