Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tartasz az életben és...

Hol tartasz az életben és hány éves vagy?

Figyelt kérdés

Pl párkapcsolat, gyerek

Tanulás

Munkahely/Karrier

Saját autó, ház


2019. jan. 11. 18:24
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
87%
En a tanulast be kellett hogy fejezzem sajnos, parommal 5 eve vagyunk egyutt, most varom az elso babankat, parom most rakta le a jogsit es mar nemsokara megvesszuk az elso autonkat, orokolt csaladi hazban elunk amit lassacskan ujitgatunk ahogy tudunk, mindkettonknek biztos allasa van szerencsere :) 25 vagyok a parom 27
2019. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
73%

Sehol

21-f

2019. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
66%

Úgy szeretem ezt a "hol tartasz az életben" kérdést, mintha egy listával a kezünkben kéne élni és onnan pipálgatni a kötelezőket, szép sorrendben :)

32 vagyok, férjnél, de gyerek nincs és nem is lesz. Esküvő is csak azért, mert az a férjemnek fontos volt, én sose terveztem. A karrierem halad, már most jó állásom van, amivel jól is keresek, de megvannak a szakmai célok, amik felé haladok. Az egyetemet nem fejeztem be anno, de nem is kell már, a szakmámhoz szükséges képesítéseket elvégeztem munka mellett. Ennek is vannak szintjei, de majd eljön az ideje. Autó nincs, nem is kell, saját ingatlan nincs, egyelőre nem is kell. Külföldön élek, itt elég drágák az ingatlanok és jelenleg itt nagyon rossz a helyzet az ingatlanpiacon, egyszerűen nem éri meg házat venni. Pár év és valszeg csillapodik a helyzet, majd akkor. Ennek is eljön az ideje, nem stresszelünk rajta. Vannak hobbik, célok, rengeteget utazom, sok élményt gyűjtök, ez számomra minden anyagi dolognál fontosabb.

2019. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
86%

47 éves nő vagyok

3 házasodtam. Ebből 1 özvegység, és 2 válóper. Most nyáron megyek megint férjhez, 23 éves fiam van a második házasságomból.

Könyvkötőnek tanultam a szüleim erőltetésére. Pár évig dolgoztam nyomdában, de utáltam. Leérettségizem. Sok helyen dolgoztam. Voltam eladó, takarító, ápolónő, titkárnő, fitneszedző. Jelenleg kár felmérő vagyok egy biztosítási cégnél.

Land rover discovery autóm van, szeretem. Van Budapesten XVI.kerben 2 szobás, erkélyes kislakásom ami jelenleg üresen áll, mert Angliában boldogulunk most. Esküvő után tervezzünk venni vidéken egy szép kis házat

2019. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
77%

22 éves vagyok, párommal 1 éve vagyunk együtt, albérletben élünk lakótársakkal.

Gyereket nem szeretne egyikünk sem (szerencsére).

Mindketten dolgozunk, ráadásul ugyanott, ő 2 ève, én több mint másfél.

Egyébként neki van saját lakása, csak az egy pici garzon, ráadásul nagyon messze van a munkahelyünktől, ezért lakunk albiban (én már ott laktam mikor összejöttünk).

Sajár autó nincs, mert van céges.

2019. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
62%

"Hol tartasz az életben és hány éves vagy?" Még sosem voltam ilyen közel a célomhoz, mint most. Az atomjaim egyidősek a teremtéssel, a lelkem pedig onnan származik, ahol az idő fogalma nem létezik.

Ilyesmi felszínes, földi dolgok: "Pl párkapcsolat, gyerek

Munkahely/Karrier

Saját autó, ház" sosem motíváltak engem.

A földi dolgok közül talán még a tanulás áll hozzám legközelebb.


Miért kérdezed?

2019. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
90%

Hol tartok? Kb a felenel. 44 vágyok.

Férjnél vagyok, egy gyerekünk van.

Már nem tanulok.

Jótékonysági/önkéntes munkát végzek

Van mindkettő

2019. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
87%
30 vagyok, házas, van egy lakásunk, dolgozok, gyerek még nincs
2019. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
77%
30 éves vagyok, házas. Saját ház, autó van, bár tanulni még szívesen tanulnék, mivel csak érettségim van.
2019. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
70%
22éves vagyok, lány, nincs párkapcsolatom de egyenlőre nem is szeretnék,rengeteget dolgoztam=saját pénzből le tettem a jogsit és vettem egy autot, mellete tanulok még, eddig nagyon jól alakul az életem, haladok a céljaim felé.De még sok minden van hátra
2019. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!