Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehetne tenni...

Szerintetek mit lehetne tenni a lenti eset megakadályozására, még mielőtt baja nem lesz valakinek a gyermekének?

Figyelt kérdés

Adott egy anya, akit elitéltek kiskorú veszélyeztetése miatt, azonban mivel óvónő és máshoz nem ért (mellesleg, mint azt a mellékelt ábra mutatja ehhez sem)gyerekfelügyeletet vállal pénzért.A munkahelyéről is elbocsájtották már egy ideje. Mások gyermekeire vigyáz feketén úgy, hogy még a sajátjait sem tudta normálisan fel nevelni. Hirdeti magát, több éves tapasztalattal megszínezve, tényleg full extrás önéletrajzzal és hivatástudattal(tele hazugságokkal).

Tanácsokat várok. Mit tegyünk, gondolkodtam az apeh-on, de nem foglalkoznak névtelen bejelentővel én meg a nevem ennek az elmebetegnek nem szeretném kiadni.


2010. jún. 29. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit csinál/csinált a nő konkrétan, amiért elítélték/elbocsájtották?
2010. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismersz olyat akinek a gyerekére vigyáz, kérd meg, hogy kérjen ettől a nőtől erkölcsi bizonyítványt. Nem fog kapni.
2010. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Évek óta elzárta a gyermekeit a saját apjuktól, mert nem volt képes felfogni azt, hogy ezzel mekkora kárt tesz a gyermekeiben. Azóta nem meri megtenni, hogy akadályozza a kapcsolattartást, mivel felfüggesztett börtönbüntetést kapott, így ha egyszer is megakadályozza akkor börtönbe kell mennie. Durva dolgokon mentek keresztül a gyerekek, akik imádják az apjukat.
2010. jún. 29. 15:32
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sok anyuka nem veszi észre, hogy ez milyen súlyos nevelési hiba és keményen szankcionálják. Érdekes volt hallani a gyámügyestől, hogy a városunkban ez volt a hatodik olyan eset, ahol óvónő ellen indítottak eljárást a rendőrségen az éven, ez a durva és ők állítólag tanultak gyermek pszichológiát.
2010. jún. 29. 15:35
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem húzd le magadat.

Annak a nőnek el kell tartani valamiből a gyerekeit.

Hibázott,de tanult belőle.


Véletlenül nem te vagy apuci új nője?

2010. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem meg te húzd le magad! Te felfogtad amit írtam?? Nem úgy tűnik! Takarítson, ha elcseszte a munkahelyét, de más gyerekét ne veszélyeztesse ha már a sajátjait sikerült egy életre tönkre tennie. Nem tudom hogy te mit szólnál, ha a bébiszitteredről ez derülne ki?? Biztos méltányolnád neki, hogy a bíróság ugyan beitélte, felfüggesztett kapott, nem baj a gyerekemnek biztos nem árt....

Előbb legyen gyereked és utána nyilatkozz. Nem véleményt kértem, hanem tanácsot!

2010. jún. 29. 17:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez most komoly??? Szerinted azért okozna kárt valaki más gyermekében ez a nő, mert régen nem engedte, a sajátja tartsa a kapcsolatot az apjával???

Tényleg, biztos, hogy nem te vagy a volt férj új nője? Mert nagyon úgy tűnik, ez inkább kicsinyes bosszú részedről, mint aggodalom...

2010. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

szerintem maradj ki ebből. Nem tudhatod teljesen mi állhatott akkor a háttérben. Ez ráadásul nem olyan ok amiért félteni kéne tőle gyerekeket,gondolok itt arra,hogy nem terrorizálta vagy bántalmazta a gyerekeket. Gondolom a szülők akik megbízzák tisztában vannak ezzel,ha meg nem,akkor nyílván jól végezheti a munkáját,ha megbízzák. Kiskorú veszélyeztetése nagyon tág fogalom.

Egy anyuka

2010. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy gyerekdadus nem tilthatja ki a házból a volt férjet így a többi gyereket ilyennek nem teszi ki. A saját saráért most fizet de attól még nem üti, veri, éhezteti, terrorizálja a többieket, akkor te mit akarsz tőle? Ha a szülők megbíznak benne annyira, hogy rábízzák a csemetéiket hát szívük joga.
2010. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A nő komplett elmebeteg, nem egyszer megverte a gyerekeit, mert azok megvédték az apjukat. Nagyon jól tudom mit művelt a gyermekeivel, láttam és hallottam is sajnos. Azok az "anyukák", akik a lelki bántalmazást is nem tekintik veszély forrásnak azokat nem kommentálom.

EGyébként ha ez a bűncselekmény annyira nem is vészes akkor mint pedagógust, miért küldték el?? Talán azért mert vannak fejlettebb gondolkodású emberek is nem csak a sok bekattant anyuka, akik nem tudják, hogy kínjukba már hogyan ártsanak mégtöbbet az exeiknek. EGyébként meg nem megjavult, hanem be...ott, hogy börtönbe kell mennie és ez nem ugyanaz. Köszönöm de az elfogult anyuka vagy anyukák reakcióját válaszra sem méltatom.

2010. jún. 29. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!