Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmehetek én is a férjem...

Elmehetek én is a férjem gyermekének műsorára?

Figyelt kérdés

Elmehetek én is a férjem gyermekének előadására?

A férjem gyermekei szerepelni fognak az iskolában egy kis műsorban, színdarabban.2 éve házasodtunk össze, a gyerekek nagyon szeretnek engem, az anyukájuk viszont biztos falnak menne, ha ott lennék én is. Véleményeket szeretnék! Mit tennétek?


2011. febr. 9. 19:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%

Hogyne, természetesen, sőt elvárható, hogy kísérd a férjed. Csak üljetek külön.

Mi a férjemmel karácsonyra két jegyet kaptunk a Roger Watersra, s az apjuk is kapott. Úgyhogy együtt fogjuk élvezni.

2011. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
64%
mármint férjed mellé, anyjuktól külön
2011. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne mehetnél el? Az anyukának hozzád már semmi köze. Nem kell vele beszélned és kész.
2011. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
55%

Természetesen menj el! Szeretnek a gyerekei.. Akkor ne legyen kérdés! :) A gyerekeknek is nagyon jól fog esni, hogy ott vagy.

A volt feleség meg hagy duzzogjon, a gyerekek érdekei fontosabbak szerintem..

2011. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
55%
Én biztosan mennék,annak ellenére is,hogy mit szól az XY. A gyerekek pedig biztosan örülnének,ha jó viszonyban vagy velük ahogy írtad.
2011. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kérdezd meg a gyerekeket, hogy akarják e, hogy ott legyél. Ha nem, akkor ne menj, ha igen, akkor meg van oldva. Most már te is a családjuk, életük része vagy, akkor is, ha az anyuka ennek nem örül. Ha ők is meg te is szeretnétek, akkor az anyuka csak menjen nyugodtan a falnak. Szíve joga.
2011. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
55%

Miért ne mehetnél?nem az ex-el kell foglalkozni, hanem a gyerekekkel.Ha szeretnek, akkor biztos nagyon jól fog esni nekik, hogy te is ott vagy.

Csak bátran!Gondolom nyilvános helyen lesz, ahová az megy aki csak akar...

2011. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
45%

Nyugodtan elmehetsz.

Kivéve ha régen szerető voltál a kapcsolatuk idején.

2011. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
20%
Szülj a férjednek gyermekeket, aztán járkálj az ő előadásukra. Azoknak a gyerekeknek van anyja, van apja, de egyik sem te vagy. (Nem kell kezdeni, hogy biztos elvált nő vagyok, mert nem, csak rühellem az ilyen nőket, akik tudják, hogy sz
2011. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Volt átfedés,nem tagadom. Nem miattam ment tönkre a kapcsolatuk. A gyerekek miatt próbálta elviselni a helyzetet sokáig, külön helyiségben.
2011. febr. 9. 19:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!