Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehetne tenni...

Szerintetek mit lehetne tenni a lenti eset megakadályozására, még mielőtt baja nem lesz valakinek a gyermekének?

Figyelt kérdés

Adott egy anya, akit elitéltek kiskorú veszélyeztetése miatt, azonban mivel óvónő és máshoz nem ért (mellesleg, mint azt a mellékelt ábra mutatja ehhez sem)gyerekfelügyeletet vállal pénzért.A munkahelyéről is elbocsájtották már egy ideje. Mások gyermekeire vigyáz feketén úgy, hogy még a sajátjait sem tudta normálisan fel nevelni. Hirdeti magát, több éves tapasztalattal megszínezve, tényleg full extrás önéletrajzzal és hivatástudattal(tele hazugságokkal).

Tanácsokat várok. Mit tegyünk, gondolkodtam az apeh-on, de nem foglalkoznak névtelen bejelentővel én meg a nevem ennek az elmebetegnek nem szeretném kiadni.


2010. jún. 29. 15:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, NEM vagyok anyuka, de attól még nem értek egyet veled - tudom, tudom, ezért én rettenetesen elfogult, gonosz csúnya lelkibántalmazás-pártoló izé vagyok, meg különben is, hogy merek hozzászólni, ha nem értek egyet veled... :P


Egyébként: a munkahelyéről nyilván azért küldték el, mert elítélték, és büntetettként nem dolgozhat az óvodában. Vagy azt akarod mondani, hogy az óvodás csoportba járó gyerekeket is eltiltotta a volt férjétől? Hűha....

2010. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az oviból valószínűleg azért tették ki,mert kellett a helye másnak.

A mi ovónénink speciel alkoholista.Még mindig dolgozik abban az oviban,ahova jártunk.Nem mellesleg ő a gyermekvédelmis ott.


De elitélem azokat az anyukákat,akik rátelepszenek/tulajdonuknak tekintik a gyereküket.

De ez a nő már nem teszi.Hogy maga jött rá,vagy bíróság által,az tök mindegy.Az viszont tény,hogy a válás miatt kerülhetett egy olyan felfokozott érzelmi állapotba,ami sorozatos rossz döntéseket eredményezett nála.

Viszont mindenki képes fejlődni.Ez a nő is.

Ez tényleg rosszindulat és gonoszság amit csinálsz.

Egyébként meg veszélyezteted azokat a gyerekeket.Hiszen mit esznek,ha az anyjuknak nem lesz munkája?Vagy neked szabad?

2010. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
válaszra sem méltatsz? Örülj neki,h egyáltalán válaszolunk egy ilyen rosszindulatú kérdésre! Ha nem tetszik,minek raktad fel a kérdést? Úgyis ártani fogsz annak a szerencsétlennek! Semmi közöd hozzá,h mi volt a házasságában és később a férjével,mivel ez magánügy! Addig amíg nem tesz kárt egy rábízott gyerekben,nem tehetsz semmit! Imádom az ilyen sz@rkeverőket! Nincs elég dolgod? Lehet lepontozni!
2010. jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!