Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyának a párja jobban szereti...

Anyának a párja jobban szereti anyát mint én?

Figyelt kérdés
Anyának kB 2 év után van barátja nagyjából 3 hónapja vannak együtt és kamionsofőr és majdnem minden nap küld neki valamilyen kis szerelmes verset sokkal többször mondják egymásnak hogy szeretlek mint én meg anya. Egy kapcsolat eleje mindig ilyen? Furcsa nekem még nem volt barátom csak azért..
2019. jan. 15. 23:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet összehasonlítani a kettőt. Nincs értelme ezen agyalni, mert más-más dolgokról van szó. Ha lesz barátod, megérted. Az, ahogy anyukádat szereted más, mint ahogy a barátodat fogod. Ezt nem lehet megmagyarázni, kell hozzá a tapasztalat.
2019. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!