Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Mit tegyek, hogy jobb legyen minden?

Figyelt kérdés
5eve vagyunk egyutt a ferjemmel, van egy egy eves gyerekunk. A ferjem nagyon jol keres, az o hazaban elunk hárman. Én gyesen vagyok jelenleg. A helyzet az, hogy a ferjemmel mostanaban vitazunk es nem jutunk dűlőre. Azt mondja neki szuksege van kikapcsolodasra, mert stresszes a munkaja, amit megertek. Egy heten egyszer megy el iszogatni a barataival, ami nem zavar. A gyerekkel szinte csak en foglalkozom, itthon vegzem a munkamat, probalok ketnaponta fozni. (Sajnos nem jon ossze minden nap ez igaz) . Kicsit kimerultnek erzem magam. Tegnap a ferjem elakart menni a barataival iszogatni, de mondtam hogy maradjon itthon, nem tetszett neki ossze is vesztunk emiatt. Ugy erzem ha nem azt mondom amit hallani akar akkor ugyis csak veszekedes van, mondhatok en barmit .... a vitaknak is csak ugy van vege ha en megyek oda hozza hogy bocsanat. Ő altalaban a penzzel jon, hogy o tart el minket es hogy en halatlan vagyok. Nem tudom mi az osszefugges... azt mondja o semmi rosszat nem csinal. A lenyeg, hogy van olyan helyzet amikor nem szeretnem, hogy pl elmenjen, de nem tudjuk soha megbeszelni, veszekedes a vege.... kicsit ugy erzem, hogy o keresi a penzt es azt hiszi akkor azt csinal amit szeretne. Most vagyunk tul egy komoly betegsegen a gyerekkel, es most lelkileg kicsit faradt vagyok, es rosszul esik , hogy a ferjemtol sem kapok egy kis megertest. Mindig azt mondja a gyerekneveles ezzel jar. Mit csinaljak, hogy jobb legyen a helyzet? Kocsit belefaradtam mar ebbe az egeszbe .
2019. jan. 19. 12:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ebbol azt vettem ki hogy a ferjed sem boldog veled/veletek, mert kulomben nem jarna el haverokkal,vagy ha eljar akkor ritkan, foglalkozna veled es a gyermekkel aki meg csak egy eves.

Raadasul teljesen ala vagy neki rendelve, mert te laksz az o hazaban es o keresi a penzt. De ha kapsz gyedet, gyest es csaladit akkor nem tudom a penzt miert hozza fel neked, hiszen a te penzed is megy a gyermek es a munkad utan. Beszelj vele ertelmesen ha lehet, ha csak uvolt akkor hagyd a fenebe mert ennek ugysem lesz boldog vege es valas lesz belole az tuti. Inkabb menj vissza dolgozni ha megoldhato hogy a kicsire valaki vigyaz vagy bolcsi,es allj a sajat labadra.

2019. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
74%

A férfi eljárhat, de a nő szolgálja ki?

Gondolom Neked nem jár ez, hogy heti egyszer kapsz pár szabad órát, míg ő vagy valaki vigyáz a picire.

Ez így nem igazságos, szerintem.

2019. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%
Fogd meg a gyereket és menjetek el egy rokonhoz, baráthoz, valakihez, aki befogad és szívesen segít. Ha nem lehet a férjeddel leülni beszélni normálisan, más megoldást nem látok erre a problémára. Azt hiszi, hogy mert övé a ház és mert ő keresi a pénzt te csak egy házicseléd vagy aki a gyerekét neveli meg főz rá, ez a szomorú igazság. Ha látja, hogy elveszíthet, akkor talán észhez tér. Ha meg nem, akkor keress valaki jobbat. Tudom, hogy észt osztani könnyű, de én a helyedben már rég elküldtem volna a "kedves" férjemet a halál ....... -ra.
2019. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyest írtál a kérdésedben, olvasd vissza! Joggal hitte egyik kommentelő, hogy nem volt munkahelyeden. Hogy lesz jobb? Elválsz, munkát keresel, majd egy társat, aki megbecsült, mert a jelenlegi sosem fog...
2019. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Keres munkát sürgősen, gyerek meg mennyen bölcsibe ha látja férjed hogy dolgozol,és saját pénzed is lesz . akkor nem mer majd ilyeneket mondani mert vissza szolhatsz hogy nem ő tart el .
2019. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én a helyedben fognám magam a következő veszekedésnél és lelépnék egy pár órára és otthagynám a gyerekkel. Na akkor merészeljen lelépni a kedves férjed, főleg ha sírni kezd a gyerek. Lehet, hogy a gyerekkel szemben nem lenne fair, de a férjed beláthatná, hogy nem normális, hogy apa létére sose foglalkozik a gyerekével.
2019. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!