Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a szüleimmel?...

Mit kezdjek a szüleimmel? Miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom fél éve,közbe apu összejött a barátom utcájából egy cigánylánnyal.Azóta apukám mindent rám fog meg a barátomra.Anyut elkapták a cigánylány testvérei hogy ha beleszól apám kapcsolatába akkor megölik.Anyu azt monta ne merjem elmondani a barátomnak.Nem is mondtam.De ő meg beszélt közbe a cigánylánnyal és ő elmonta neki.Apuék meg az elöbb hívtak fel hogy megölnek ha haza jönnek(most dolgoznak)és hiába mondom nekik hogy nem én montam el nem hiszik.Apu mindig megver.Most biztos hogy a barátomtól elszakitanak:( Holnap biztos apu megver,és még csak feljelenteni se tudom mert itt a rendörök a haverjai:'(. Nem birom idegileg,már az öngyilkosság szélén álok.

Am 15 éves lány vagyok.

Kérlek segítsetek.KÖNYÖRGÖM.


2010. jún. 29. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem szökj meg! Az a legjobb! csak van vmi rokonod, ismerösöd, vagy barétaid. de az a legjobb ha van vki aki távolabb lakik hozzátok és eltudsz oda menni. Ilyen meg nincs h szétvrnek és a rendőrök meg le se szarják. Most ki dolgozik?Mert ha anyud akkor menj el a munkahelyére és menjetek eggyütt! A barátodat ne feljetsd el. Nyugi nem lesz baj! Ne félj
2010. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hívd fel a gyámügyet és kérj segítséget.

[link]

2010. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mind a ketten dolgoznak,és anyu apa pártján áll.Sőőt még jobban alám tesz.
2010. jún. 29. 23:01
 4/19 anonim ***** válasza:

Szép apád van mondhatom. Megver,ijen nővel jön össze.

Nem azért mondom mert,hogy cigány a nő (nem vagyok rasszista) van pár cigány haverom. Kicsit forrófejűek a romák benne van a vérükbe:D Hanem azért,mert ijen hatással van édesapádra pluszban még édesanyádat fenyegeti a családja. Szánalom.

Magyarázd meg apukáédnak,hogy nem te mondtad el. A barátod is beszéljen vele. Ha pedig ez nem megy és továbbá is fennáll a testisértés AZONNAL költözz anyukádhoz,ha ez lehetséges.

Öngyilkosságot meg felejtsd el,baromság!

2010. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Anyu még mindig itt lakik velem és várja hogy apa vissza menjen hozzá,neki csak apa létezik.Fogja a pártját mindembe csak azért hogy apa vissza menjen hozzá.
2010. jún. 29. 23:05
 6/19 anonim ***** válasza:

23:02es vagyok.


Akkor sürgősen valami rokon: nagymama/nagypapa,keresztanya,testvér(ha idősebb),unokatesó,barátnő ideiglenesen.

Ha végképp nincs más akkor gyámügy!

Így nem lehet élni. Neharagudj de édesanyád is.. papucs.

Ígérd meg,hogy az öngyilkosság meg sem fordul a fejedben!

2010. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Senkim nincsen!300km-re vagyok az össze rokontól a másik fele meg külföldön van.Apám képes a komandosokat rám küldeni hogy keressenek meg mert anyu testvére komandosoknál van.Apunak meg a haverjai a rendörök.
2010. jún. 29. 23:11
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor maradt a gyámügy,ha nem akarod,hogy megint megverjenek.

Még egy kérdés? Durván vernek meg,hogy annak nyomai is maradnak vagy csak pl egy pofon?

Amúgy telefonálj a gyámügynek,és kérdezd meg ijenkor mi a teendő. ( ha már apádat alapbol feljelentenéd)

2010. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hívd a Magyar Gárdát. Vagy valami neonáci társaságot. Majd helyreteszik a füstöséket :P
2010. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Húú...Szerintem gyámügy!

ÉS akkor tényleg védenek majd, és börötnbe zárják apádat mert fenyegetett!!

2010. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!