Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves koráig támogatnád a...

Hány éves koráig támogatnád a gyereked anyagilag?

Figyelt kérdés
Ti hány éves koráig támogatnátok vagy ha már van gyerkőc, hány éves koráig fogjátok támogatni őt anyagilag? Szerintetek melyik az az életkor, amikor már önállósulnia kell egy fiatal felnőttnek?

2019. jan. 22. 18:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legnagyobb 42 éves. Én most jól keresek. Ha a gyerekeim közül valamelyik komolyan szeretne valami nagyobb kiadással járó dolgot, és látom az igyekezetet is, hogy hajlandó komolyan odatenni magát a projekt mellé - akkor általában megajánlom, hogy a felét én finanszírozom.

A maguk lábán állnak - de jól esik nekik a támogatásom és a segítségem. Értékelik.

2019. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Az önállósulás fokozatos dolog. Lényege a felelős, távlatokban történő gondolkodás. Tehát az értelmes és jogos célokat kitűző gyerekemet bármeddig támogatom, amíg csak módomban áll.
2019. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az én páron kb 17x keres többet, mint én. Hogyan? Munkanélküli vagyok.

Közös 'kasszán' vagyunk, fordított esetben is így lenne

2023. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!