Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az unokatesom bánt?

Mit tegyek az unokatesom bánt?

Figyelt kérdés
1 évvel idősebb nállam. Küzdő sportra jár így ő sokkal erősebb. Egyszerűen megfogja magát és rámüt. A fejemre vagy a karomba beleüt. És amikor mondom csak röhög. Sajnos elég erőset. Ha ott az anyja rászól de amúgy nem. Mit tegyek?! Sokat találkozunk igazábol sueretem mert csak a családtagom és eléggé közeli de ez akkor is sztem nem normális. Anyu mondta hogy beszél vele de nem segített. Valaki van hasonló helyzetbe?
2019. jan. 23. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Paprika sray-vel kezeld le azt a barmot.
2019. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy hogy valami kemény tárgyat találjon el. Például az általánosban volt egy gyerek aki kos módjára fejjel mások gyomrának szaladt. Egyszer a falnak támaszkodva napoztam, majd becélzott és jó nagy sebességgel rohant felém. Mielőtt a gyomromnak ért volna a feje, félre ugrottam és belefejelt a betonfalba. Az is lehet hogy azért lett ütődött, bár előtte is az volt.
2019. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Pedig aki küzdősportra jár annak tudnia kéne hogy gyengébbet, képzetlen személyt ok nélkül nem bántunk. Úgy látszik a tahó állatja nem tanulta meg a becsületességet. Ne menj bele egy visszaütök-visszatámadok akcióba, semmi értelme, csak lesüllyedsz a szintjére. Vannak ilyenek, akik szeretnek visszaélni az ún. "hatalmukkal. Aki másokat bánt, az valószínűleg maga is komoly gondokkal küzd fejben.
2019. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
cserépléc a lelke :D
2019. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz akkor vele, ennyire egyszerű...
2019. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Vágd pofon teljes erődből.
2019. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy várom még.
2019. jan. 23. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Verd fejen egy helyesírási szótárral, DE szigorúan csak miután elolvastad.
2019. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj ez a lesüllyedős duma annyira tipikus betoji magyar szöveg 😂😂😂😂 na mindegy.

Csapd le valami keménnyel nyugodtan, engem is sokat bántottak de betoji voltam visszaütni, hiba volt. Önvédelem, senki nem szól érte.

2019. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, megpróbálhatsz te is edzeni és visszavered.

Akár fiúk, akár lányok vagytok, azt a szöveget semmiképpen ne hidd el, hogy őt akkor is szeretni kell, ha verekszik.

Esetleg az ő anyjának megsúghatod, hogy öreg korában nagyon keserves asszonysorsa lesz, ha ilyen a gyereke.

A te édesanyádnak meg mondd meg, hogy te is járni akarsz edzésre, perkáljon. S majd figyeld; egyből máshogy áll majd az unokatesódhoz.

2019. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!