Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az öcsém...

Mit csináljak ha az öcsém bánt? De én nem tehetek semmit mert ha már szólni merek szalad anyához . Tesóm 8 éves én 13 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap ülök a szobámban és írom a leckét be nyitott és elkezdett keresgélni megkérdeztem mit akar erre belém rúgott . Anyám persze nem tesz semmit mert ő a kisebb. Apám meg csak leorditja a fejem . Nem tudom mit tegyek.

2018. febr. 13. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem szokásom erőszakra biztatni senkit, de üss vissza, mer durvulni fog a helyzet. Bár biztos hogy kinéz pár oltári veszekedés a szüleid részéről. Sajnállak, te is olyan családba születtél ahol a fiú az isten, a lánynak meg kuss a neve :(
2018. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ismerős szitu csak nálunk 6 év volt a korkülönbség

Én voltam 13 húgom 7 éves ugyan ezt csinálta ja és még most is pedig már 16éves én meg 22


Szüleid ráhagyják egyszer azért mert még kicsi

Utána meg már nagy

És nem érdeklik oldjuk meg magunk egymás között

Tudom hogy idegesít és legszívesebben adnál neki 2 nagy pofont de én leülnék beszélni a szülőkkel ha itthon hagyják a gyereket hogy rúgjon üssön később nem csak otthon de már máshol is ütni verni fog

2018. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
96%

Üsd meg.

Én is 13 vagyok, az öcsém 8. Én bármikor megütöm.

Anyám mindig azt mondja, hogy azért játszik "durván" mert fiú. A fiúk pedig verekednek.

2018. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Talán nem itt kéne kérdezgetni, hanem akcióba lépni, csak el tudsz bánni már egy 8 éves kisgyerekkel.
2018. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Ja- kivéve ha a szülei azt a kis hülyét védik, a lányt meg alázzák mert a "kicsinek" mindent szabad. Szar helyet mikor a szülők a bántalmazó se.ggét nyalják.
2018. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Kit érdekel, ha a kisöcsi s.ggét nyalják? Akkor meg már nem mindegy, hogy legalább az öcsi nem mer majd szívózni vele? Keverj le neki párat.
2018. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell verekedni, attól csaj rosszabb lesz.

Először is, ha ilyet csinál, ordítsd le a fejét. Úgy, hogy lehetőleg anyádék is hallják. Aztán, ha anyu rohan, hogy mégis mi a fene folyik itt, akkor mondd meg, hogy: Anya szeretnék veled beszélni. Kicsit később előbb lehiggadok.

Utána pedig ha anyukád hajlandó meghallgatni, akkor elmondod, hogy csináljon valamit az öcsivel, mert ez tarthatatlan állapot, nem vagy te se boxzsák, se lábtörlő, és nem érdemelted ki, hogy így bánjon veled. Ha ő adja alá a lovat, akkor öcsi csak a képedbe röhög, és tovább durváskodik, amit te nem szeretnél türni, és megpofozni sem szeretnéd, de az lesz, ha nem állítják le.

Ja, és ha őt jobban szeretik, csak szóljanak, mert akkor te 18 éves korodban elhúzol a nagyvilágba, csak bírják még ki ezt a pár évet, amíg kiskorú vagy.


Normális szülőnél ez elegendő ahhoz, hogy átgondolják a dolgot, és észrevegyem hogy két gyereke van.

2018. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Üsd meg... Nem vagyok rá büszke, de én is ilyen fiu voltam kicsiként. A növérem néha elver mint a szönyeget [ego a béka segge alatt :"(] és egy idő után leszoktam a durvulasról vele. Most 18 vagyok, ő 22 és különösen jó testvéri kapcsolatunk van :D
2018. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!