Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Hazajöttem suliból, anyum nem főzött ma, ezért kivettem a fagyasztóból egy adag pörköltet, majd beletettem edénybe és felmelegítettem. Amikor észre vette, elkezdett üvölteni, hogy ezt így nem lehet csinálni, hagyni kell magától kiolvadni, most tönkre tettem, mint mindig mindent. Fogta és kidobta az egészet. Ha el is rontottam valamit, nem lehet normálisan megmondani? Teljesen kiborult, mintha egyébként sem szeretne és csak keresné az alkalmat, hogy mikor hibázom. Mit gondoltok erről?

2019. jan. 29. 14:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%
Mai anyukák elfelejtették h mi a család,nem tudnak,nem akarnak főzni,nem törödnek a gyerekkel,a párjukkal,csak én idő,telo,frizura,karrierbarinők..
2019. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Persze persze.
2019. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Sokszor ilyen velem, pedig általában bocsánatot is kérek, ha valamit elrontok. Csak legalább tudnám mi az oka, akkor lehet tudnánk rajta együtt változtatni. Múltkor is megalázott a barátnőim előtt, kellett suliban befizetni kirándulásra egy bizonyos összeget és amikor odaadta, azt mondta mindenképp kérjek iskolában igazolást, hogy kifizettem. Ott voltak a barátnőim és nagyon rosszul esett, mert olyan volt mintha tolvaj lennék vagy hazudnék, pedig soha egy forintot nem vittem el a tudtuk nélkül :(
2019. jan. 29. 15:44
 14/20 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem az igazolás nem ellened volt, hanem hogy az iskola felé lehessen igazolni a befizetést, ha keveredés van.Az teljesen jogos, főleg nagy összegnél.

Én úgy érzem sok lehet köztetek a félreértés. Le kellene ülni és megbeszélni a sérelmeket.

2019. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg azért ilyen veled mert gyerekként vele is ilyenek voltak. Ha valaki nem elég tudatos és erős akkor automatikusan azt adja tovább amit kapott. Annyit tehetsz gyerekként hogy nem veszed magadra, tudd hogy vele van a gebasz (ha te rontottál el valamit akkor is megérdemled hogy tisztelettel, emberhez méltó módon beszéljenek veled), és majd ha gyerekeid lesznek, minden lelki erődet bevetve megállod hogy ne add nekik ugyanezt tovább.
2019. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez az a tipikus női szarevés. Valakivel baja van, de neki nem mer szólni, szóval rsjtad tölti le. Ha máskor is így csinál, akkor kérdezd meg, hogy te tettél e neki rosszat, ha nem, akkor ne bántson.
2019. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
6%

Most megjátssza magát itt a legtöbb nő, persze 90%-a nem főz semmit, és vannak ilyen kiborulásai.


Bezzeg a régi időkben ott álltak a konyhában a nők, és egésznap a családra a gyerekekre főztek, mostak meg takarítottak.

2019. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Már volt, hogy én kezdeményeztem vele beszélgetést, készítettem teát, megkértem üljünk le beszélgetni. Elmondtam neki, hogy úgy érzem nem számítok neki és néha oktalanul bánt. Gyorsan befejeztük az egészet, annyival lezárta, hogy ne idegesítsem és hagyjam a hülyeségeimmel. Lehet depressziós, ebben az esetben viszont nem hibáztathatom, de nem engedi, hogy segítsek, én pedig nem kapok otthon szeretetet :(
2019. jan. 29. 16:48
 19/20 anonim ***** válasza:
77%

Viccen kívűl lehet, hogy anyád nem tudja, hogy a mikrón VAN kifejezetten OlVASZTÁSI program is.

Ha ő otthon az anyjától mindig így látta, akkor lehet. Persze nem menti fel őt a kiabálás és bunkóskodás alól.


Aki szerint a mai nők nem főznek, nem takaritanak, nem értenek már semmihez nézzenek magukba! Miért is nem?

Mert karriert építenek, mert dolgoznak... Régen pedig nem így volt. 50es évekbe kezdett csak ez előfordulni, de még a renfszerváltáskor se volt jellemző! Előtte több ezer évig a nő otthon volt, gyereket nevelt, háztartást vezetett a FÉRFI volt a családfentartó!

Ma a férfi fele annyit dolgozik, hiszen kevesebb pénz is elég mivel a nő is hoz haza pénzt, kevesebb munkaidőben (régen simán 14-16óráztak is ükapáink), a Nő manapság a munka melett pluszba megpróbál gyereket nevelni és háztartást vezetni valahogy. Ez hol egyenlő?

Nem, nem vagyok feminista. Kifejezetten ellenzem, szerintem a hagyományos értékrendek a megfellőek. Csak nem értem amikor egy mai férfi picsog...


Nos a fenti levezetés jól mutatja a mai gyerekek miért anyátlanok, neveletlenek, a nők miért agyon hajszoltak...és lassan több férfi ül a kozmetikába, mint Nő! Sajnos kezd megfordulni a felállás sőt elmenni egy olyan irányba amikor a férfi már semmittevő lesz, a nő végtelen igásló.

2019. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

17-esnek:Tehát házicselédek voltak.A "férfi"meg zabált, piált, böfögött,aludt,fingott,és olyan volt mint egy disznó.

Ez egy "jó" világ volt.

2019. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!