Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek csak addig férfi a...

A nőknek csak addig férfi a párjuk, amíg még nincs gyerek?

Figyelt kérdés
Utána csak apa és családfenntartó? Sk helyen van ilyen probléma?
2019. jan. 30. 20:36
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
64%

""nagyon egyszerű, az ember azért választ társat, hogy azután egymásnak az elsők és legfontosabbak legyenek..." ...HA az ilyen férfiak társak lennének, akkor segítenék a nőket a gyermek gondozásában,"

Ha feltűnt volna, én az EMBERekről írtam, nem csak a férfiakról.

"És mondjuk érdekelné őket hogy a nő ne zombuljon bele csak a háztartásba, meg a huszonnégy órás szolgálatba a gyerek mellett, " - egy normális nő azután is megmarad nőnek, hogy szült 1 (2,3) gyereket. Egy olyan nőnek akinek az anyaság az élete egyik fontos területe. Amelyik nőnek hajlama van a 0-24-es gyerekszolgálatra, az eleve nagy ívben kerülendő...


"Az ilyenek nem társat választanak, hanem új csicskát mert az anyjuk már nem játssza a cselédet. " - ha elhajtanád a férfigyűlölő vörös ködöt, és picit is gondolkodnál, ekkora zöldséget nem írnál le, mert rájönnél, hogy a dolog pont fordítva van... akik az anyáskodást várják el, azok pont, hogy az "anyatípusú" nőket fogják favorizálni... én például kiütéses hideglelést kapok a rajtam anyáskodástól, és hidd el sokan vagyunk így ezzel. (egyébként én 17 évesen, a párom 18 évesen vált függetlenné a "féltő szülői gondoskodás"-tól, mert a SZABADSÁG mindkettőnknek fontosabb érték)

2019. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!