Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mennyi pénzt...

Szülők! Ti mennyi pénzt kértek el a gyereketektől, ha már dolgozik?

Figyelt kérdés
Az én szüleim 80.000ft kérnek el, egy kicsit sokallom, mit gondoltok? Reális ez az összeg?

2019. febr. 13. 17:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
14%
Ha a kaja is benne van, reális.
2019. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, milyen költségeket fedez.
2019. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%

Ideje fizzetni

Az ilyen minek csinál gyereket?

2019. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Kedves második! Ha gyereket szarsz a világra, már bocsánat a kifejezését, de akkor el kell tartanod, ha meg nem, akkor nem kell megtartani. De ne azért legyen gyereked, hogy utánna az összes fizetését elvedd.


Kedves harmadik!

Csak a rezsit kérik el, ami nem hinném, hogy 80.000ft lenne. A kaját magamnak veszem, otthon nagyon keveset tartózkodok.

2019. febr. 13. 18:05
 5/37 Karena26 ***** válasza:
89%

Mit fed le a 80.000 Ft? Albi díj+rezsi rád eső része+internet+tv+kaja+eücuccok+telefon, amit nem te fizetsz?

Ha eleve 120.000Ft/hó fűtitek ki a lakást és/vagy albérletben laktok: korrektnek tűnik; amúgy szerintem is sok.

2019. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%
Mi semennyi penzt nem kerunk a gyerektol, nem kell visszatorlesztenie a 18 ev alatt rakoltott penzt😀
2019. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
Hát őszintén szolva én semmit sem kérnék, bár az én kisfiam még csak 3 éves de ha felnő, dolgozik és még az én házamban lakik nem kérnék semmit tegye félre magának hogy lehessen saját háza és azon lennék mindent megadjak neki, ha esetleg megszorulnék anyagilak természetesen elmondanám neki és rá bíznám mennyit ad de sosem kérnék. A családit is amit kapok utána nem veszem el tőle, külön számlára megy ami az ő nevén van. A szüleim is mindig elkérték a fizum nagy részét és ez nem szép dolog szerintem, ezért is lakik még otthon a szülői házba a dolgozó felnőtt ember mert "haza kell" adni és nem tud félretenni
2019. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
99%
Na ez a nap poenja!! Elkernek 80.000 forintot rezsire. Milyen rezsi kerul ennyibe? Az gaz ha ok kernek raadasul ennyit. Oke hogy ha dolgozol beleadsz a haztartasba de ha neked is vannak igenyeid vagy kiadasaid (pl hitel) akkor lehetnenek ra tekintettel. Es persze attol is fugg mennyit keresel mert nem mindegy. Igy nem tudsz gyujteni es elkoltozni sem fogsz tudni ha ok ennyit elkernek.
2019. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
99%
Ez rengeteg! Szerintem Te fizeted mindenki helyett a rezsit...Javaslom, hogy számlák alapján perkáld ki a rezsi RÁD eső részét. Ennyi pénzért már albérletbe is mehetsz. Sima lehúzás az amit a szüleid művelnek. Ne hagyd.
2019. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%
"Az ilyen minek csinál gyereket?" Hát biztos nem azért hogy dolgozó ember létére eltartsa.... Nem tudhatjuk miért kérnek el ennyit. Lehet hogy nem tudna megélni a család. És annak a ki fujjog hogy "minekvállatazilyengyereket" csak annyit mondanék: senki anyagi helyzete nincs bebetonozva húsz-harminc évig...
2019. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!