Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mennyi pénzt...

Szülők! Ti mennyi pénzt kértek el a gyereketektől, ha már dolgozik?

Figyelt kérdés
Az én szüleim 80.000ft kérnek el, egy kicsit sokallom, mit gondoltok? Reális ez az összeg?

2019. febr. 13. 17:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy elteszik neked csak nem mondjak el?
2019. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
89%
Régen bevett szokás volt-felénk elvenni a gyerek fele keresetét (eltenni neki) és visszaadni mikor önálló életbe kezdett, Így egyrészt megtanulták beosztani a kevesebb pénzt is, másrészt egyszerre kapták vissza az addig eltett pénzüket-bizony sokat segített az építkezésnél, házvásárlásnál- nem is volt az butaság amit az öregek csináltak!
2019. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Sajnos nem elteszik a pénzt, amit adok...bár úgy lenne.

Én sose voltam az a pénz szóró személy. Jelenleg is a fent maradó 120.000ft-ból gyűjtök autóra.

2019. febr. 13. 20:16
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is sok. Én is rokonnal élek egy háztartásban, de nálunk nincs fix összeg.

Villany, gáz, víz ->ennek a fele a rám eső része. Plusz az internet teljesen, amit csak én használok.

Nyilván ezenkívül vannak saját dolgaim, mint a mobil és egyéb költségeim, de ezt külön rendezem.

Elég gáz, hogy 80-at elkérnek. Ennyi erővel mindegy lenne, ha néznél egy társalbérletet. Vagy ha lejjebb adod az igényeidet, mini garzont.

2019. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
45%
"Sajnos nem elteszik a pénzt, amit adok" Nálunk se tudtak róla a fiatalok... és amikor visszakapták, nem mondták el a többieknek. Értették az utolsó lecke fontosságát. Amúgy kétlem hogy ilyen fizetés mellett a szüleid pont a te pénzedet költenék.
2019. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Ha valóban nekem teszik félre, akkor viszont nagyon rendesek. Majd meglátom, hogy mi lesz a pénzzel. Köszönöm a válaszotokat.
2019. febr. 13. 20:31
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok neked hogy érted tegyék! Remélem hogy erről van szó....
2019. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
90%
Ha 700e Ft fizum lenne eszem ágaban se lenne kérni egy fillért se. A felénél se. De ha kijövök a pénzemből se kérnék, nálunk ez igy normális.
2019. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
93%
Lehet,hogy kocsira gyüjtik neked, vagy lakásvásárlásra.
2019. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
87%
Az én kisfiam még csak 3 éves. De soha nem fogok tőle elkérni pénzt. Hasonló szülőkkel áldott meg a sors mint téged. Mikor elkezdtem dolgozni a 120ezres fizetésemből 100at lerántottak rólam és még én voltam a szar, hogy nem adtam oda azt a 20at is. Vicc! Szerencsére eltudtam menekülni.
2019. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!