Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből a gödörből van kiút?

Ebből a gödörből van kiút?

Figyelt kérdés

Teljesen magamba vagyok süppedve. Nem tudom mit csináljak..


Így kenyszerbol a családi drogériában dolgozom. Szüleim azt mondják oldjuk meg családon belül a munkát.. Volt munkahelyen de onnan kollégám miatt eljöttem.

Viszont engem a szépség ipar nem érdekel..és ez a családom nem érdekli.


Viszont az hogy el kellett jönnöm alaptalan vádak miatt történt 1eve és még most sem dolgoztam fel..


31f


2019. febr. 21. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Minden gödörből van kiút, de a létrát neked kell megtalálnod. Ha arra vársz, hogy valaki majd kihúz, hát lehet hogy soláig ott leszel.
2019. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress munkát. Ha magadtól nem tudsz tovább lépni akkor egy új munka sikerei elfeledtetik veled a dolgot, és legalább van esélyed, hogy olyat csinálj amit szeretnél.

Ne add fel, ennél százszor rosszabb helyzeten is lehet változtatni.

2019. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Évekig voltam depressziós, nem volt sok híjja, hogy öngyilkos legyek, szóval tudom, miről pofázok.

Találtam egy jó terapeutát, segített, hogyan álljak lábra gyógyszer nélkül.

És igen. Nálam is az egyik HATALMAS segítség a munkahelyváltás/szakágváltás volt. Végre abban az ágban dolgozom, ahol akarok, azt csinálom, amit szeretek, sikerélmény majdnem 100%-ban. Szóval fel a fejjel, vagy keress másik állást egyedül, vagy keress egy jó pszichológust és annak a segítségével, de veremből kimászni helyetted más nem tud. 31 vagy, ne várd, hogy a galamb a szádba szárnyaljon, mert a sz@rulérzemmagam képes megenni az ember lelkét.

2019. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden gödörből van kiút! Csak tenni kell érte!

Jelentkezz álláshirdetésekre, és válts!

2019. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tak ***** válasza:
66%

Őszintén szólva ha én lennék az öreg kollégád a régi helyen,két dolog aggasztana,ami miatt kipöckölnélek.

Az egyik,ha helyetted kell dolgoznom.

A másik,ha jobb vagy nálam,akár ugyan annyi pénzért,és ez nekem presztízsveszteség,magyarán erkölcsi veszteség.Emiatt a két dolog miatt igyekeznék hogy ne légy a kollégám.

Elmondásod szerint értelem szerűen a második opció adott,így valójában nem is értem az aggodalmad okát.Át kellene gondolnod ebből a szemszögből a régi dolgokat,és újra értelmezni a történteket.

2019. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!