Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet mászni a gödörből?...

Ki lehet mászni a gödörből? Örököltem a depresszióra való hajlamot, elkezdtem járni pszichológushoz, de nem tudom, hogy van-e valódi kiút, vagy csak nő kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok
2016. okt. 11. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Te tudsz segíteni magadon gondolkodás átformálásával és mindennapi tudatossággal.

Egy párkapcsolat nem oldaná meg a problémát (ha komoly a probléma) max csak ideiglenesen elterelné róla a figyelmedet.

2016. okt. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:
Jól írtad csak a hajlamot örökölted de nem a depressziót. Az már rajtad múlik hogy a félig telt pohárra mit mondasz:hmm...már csak ennyi van benne vagy de jó még félig van. Az életszemléletedet olyanra tudod hangolni mint az aki örül a félig telt pohárnak akkor elérheted hogy pozitív legyen minden történéshez a hozzáállásod. Minél kevesebbet lelkizz a téged érő jó vagy rossz hatásokról. Tedd túl magad rajta és tudd hogy az a múlt. Azon nem változtathatsz,éld a jelent mert holnap már az is csak múlt lesz.
2016. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!