Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan férfit akit...

Ismertek olyan férfit akit leültettek gyerektartás nem fizetése miatt? Vagy ez csak fikció?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 13:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
22%

Mindenért a férfiakat hibáztatni a legkönnyebb dolog, de én visszakérdeznék.

Ismertek olyan nőt akit leültettek csalásért??

Mert pl. átverte a pasiját azzal, hogy ö a gyereke apja és gyerektartást fizettetett vele évtizedeken keresztül??!

Avagy a férjével tartatta el a félrelépéséből fogant gyerekeket??!

De még olyanról sem hallottam, hogy egy nővel visszafizettették volna a kicsalt összegeket, nem, hogy leültették volna!!

2019. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
4%
Meg pl az is mi hogy mindig utánam fütyülnek az utcán és ha egy 100 éves nő helyes hostesspasikat rendel a szülinapjára valahol amerikában akkor az kva, de ha valami vén tata teszi ezt akkor belevaló vén kujon. Ahha.. megérett a világ a pusztulásra.
2019. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
21%
Ha én akarok kamionsofőr lenni akkor a családom tiltja és nőietlennek neveznek, míg ha egy pasi akkor támogatják. Ha egy pasi megüt egy nő akkor az féreg de ha egy nő egy pasit akkor még a pasi a hibás. Igazság meg az ablakban.. ahogy mondani szokás. Na csak ennyit akartam , elegge felidegesitett ez a kerdes.
2019. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
83%

17/24

Ha te ebben dolgozol, akkor a szubjektív véleményed nem dönthet.

50% vagy 100% ingyen menza van, ha többek között adott jövedelemhatáron belül van a család.

Ez a gyermekvédelmi kedvezmény hozadéka.

Te hol dolgozol, hogy pofára osztod a segélyt?

2019. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
1%
Én nem osztom csak szová teszem h ne az kapja,aki egy kis ribizli és a hmben veri el magára amit apa a gyerekre adott aztán sir a szája a gyereke meg szakast ruhába megy iskolába de anyunak szökitett haja karma van,igen ,megértem aki a gyerknek vesz és a nő kezébe egy petákot se ad,mert legbelül minden nő egyforma pénzéhes..
2019. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
20%

Igen, a szomszédomat.

Nem fizetett gyerektartást, mert az új feleség nem engedte, mondván hogy minek költ a régire, mikor itt vannak az új gyerekek. Így összesen 5 gyereke van a szomszédomnak, 3 a régi feleségtől, 2 (ikrek) az újtól. Természetesen a gyerektartás úgy lett megállapítva, hogy arányos legyen a gyerekek között. De az új feleség nem engedte, az ex meg perelte amiért nem fizetett. Így 28 napra lecsukták. Kijött és azóta sem fizet 😇

2019. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
74%

"És olyan nőt vajon ismertek aki nem fizetett gyerektartást és jól megbüntették miatta?"

Én ismertem olyat, akinek a fizetéséből vonták le, ahhoz már tudtommal bírósági eljárás kell.


"Ja hogy a gyerekeket az esetek 99,9%-ában az anyánál helyezik el, még akkor is ha olyan az anyja mint nekem volt az apja pedig normális lenne.:))"

Itt is többször írta válóperes ügyvéd, hogy valójában 60-40% körül van a megoszlás, és ez a különbség is azért létezik, mert a 3 év alattiakat az anyának szokták. Az általad a társadalomban látott 99% úgy jön ki, hogy az apák túlnyomó része hamar rájön, hogy egyszerűbb a pénzt adni és hétvégente elvinni a gyereket, mint mindennap veszekedni vele, hogy mosakodj meg, öltözz melegen, írd meg a házit. Van pár kivétel, mint a te apukád is, én is ismertem olyat, aki magához vette volna a gyerekét (mondjuk ő munkanélküli volt jó ideje, ezen hasalt el), de azt, hogy általában az anyánál marad a gyerek, ne tudjuk már be valami nagy női világösszeesküvésnek.

2019. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
#26 itt mondjuk az új feleséget is be kéne 'szni a sittre tettestársként... gondolom, majd sír a szája, ha apuci őt is faképnél hagyja és nem fizet a gyerekeire, miután másnak legyártotta az új almot...
2019. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 26. 07:18
 30/31 anonim ***** válasza:
46%
Apámat nem ültették le, pedig aztán....
2019. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!