Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan férfit akit...

Ismertek olyan férfit akit leültettek gyerektartás nem fizetése miatt? Vagy ez csak fikció?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 13:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
7%
Igen, de kb 10 éve történt, a szomszédom volt ott, ahol akkor laktam. Elég durva, de van ilyen.
2019. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%
Miért durva? A gyerekét egyedül, segítség nélkül nevelőnek nem durva? Akiben magától nincs annyi, hogy a saját gyerekét támogassa, arra valahogy hatni kell!
2019. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
10%
Egyik ismerősömnek az apja rendőr és ő se fizet, semmit nem csinálnak, hiába a jelentés nem csinálnak semmit, ki se rugják. Nem igazán foglalkoznak az ilyennel.
2019. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
4%
Előző akkor kell szülni ha egyedül is elbirom.. Akármi törénhet,lehet védekezni,millio eszköz,más poz stb,nem kell másra mutogatni,főleg h a legtöbb nő magának szül eszközt érdekbabát,a férfiak nem akarnak gyereket ezt fel kell fogni a nőkj se csak az érdek nagy ur,és a válásnál csak a gyt miatt kaparnak a gyerekért a nők. Normális esetben senki se akar gyereket egy jol müködő dologba h az tönkre tegye.. Tönkreteszi a jot is nem h a szart..
2019. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%

Apámat leültették.

3 vagy 4 évig nem fizetett, nem tudom pontosan. Talán 100 nap elzárást kapott.

Nem sokat ért, azóta se fizet, pedig évek teltek el. :D

(Nem rólam van szó jelen esetben, volt egy második házassága több gyerekkel, ahol szintén elvált, szintén nem fizetett. Ezért nem tudom pontosan az intervallumot, de néhány év telt el csak, az fix).

2019. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%

"Gyt miatt kaparnak a gyerekért"


Ja, a KSH statisztika szerint a nők 99%-a gazdagszik meg a horrorisztikusan magas gyt miatt, amit 100% magukra tudnak költeni, mert a gyerek fényevő, a suli ingyen van, ruha se kell mert kukáznak....


Anyam borogass....

2019. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
11%
Én meg látom a nőket mire költik,mert ebbe dolgozom.. kedves hölgy szomszéd is Cipőre, de pofátlanul támogatást kért a gyerek menzájához,hát nem kapta meg mert közöltem h van pénze neki csak csizmákra flancra költi a gyereknek meg egy gatyája van.. Meg a sok piástol is elvenném a családit,magyarok a gyerekből élnek..
2019. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
91%
60% te nem allatvedelemben dolgozol? Másik kérdésnél még ez volt a helyzet.
2019. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
68%

Tehát akkor te látod a gyt penzt pint sajat cipore kolti? Nahát!

Nyilvan van a nőknek egy nagyon minimalis szazaleka aki magara kolti csak eppen nagyon nem ez a jellemzo ATLAGBAN! Az átlag gyt messze nem elég es meg en is 600x jobban jarnek ha az exemnek kellenenek a gyerekei, nevelheti ő, adom a gyt-t, a maradekbol élnek mint Marci Hevesen.....ja akkor szar anya lennék bocs, ha hagynám az apjukra..?!

2019. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem az állatokat ugy h biztos nem,embereket se nagyon,főleg a nőket,amugy férfi vagyok,az állatos kérdésre meg gondolom vmi sérült nő irt azok vannak oda a dögökért..
2019. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!