Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen megszokott...

Kinek milyen megszokott programja van hétvégén a családdal vagy egyedül?

Figyelt kérdés
Mindig annyi embert látni az utakon hétvégén is. Kíváncsi vagyok ki merre megy.

2019. febr. 25. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Meglátogatom a nagybátyámat.
2019. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Koliból hazafelé, majd vissza. Ennyi igazánól. Nem szeretek otthon lenni. Nekem a hétköznapok adják a legjobb ötömöt. A kedvencem a hétfő, mert lehet lustizni. (Nincs suli, se meló). Olvasgatok, tanulgatok, zenéthalgatok, elmegyek vásárolni a tescoba mikor sötétedik, imádok így sétálni.


19F

2019. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Yajnosr nudizni még nem igazán érdemes, várjuk a jó időt.:)

Addig meg városnézések, erdöben sétálás, beulni valahova kajálni, ilyenek.:)

2019. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én olyankor intézem a heti bevásárlást. Sokat nem raktározhatok otthon, mert csak egy alul fagyasztós nagy hűtő fér el a lakásban, egy fagyasztó mellé már nem, pedig nagyon jól jönne, tárolóm sincs, szóval mindenből nem tudok nagyobb mennyiséget felhalmozni, mert nincs hol tárolni. Így van, ami miatt minden hétvégén el kell menni bevásárolni, és oda megyek, ahol jobb árban kapom meg.
2019. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én semerre :D

Ha éjszakás vagyok hétvégét átalszom,szombat 11- től másnap délig illetve délután

Ha reggeles v délutános akkor apárommal talizom v nála alszom

2019. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!