Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a bírósàg megvonta a...

Egyeneskifli kérdése:

Ha a bírósàg megvonta a feügyeleti és a kapcsolattartàsi jogot, valahogy meglehet tudni, hogy a gyerek jàr e még iskolàba? Semmilyen kapcsolat nincs se az exel se a gyerekkel.

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 18:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

8!


Nem, mivel még nem nagykorú, teljesen mindegy. A kiskorú gyermek tartása evidens, nem iskolakotelezettseg függő. Nagykorú gyermek eseten szamit, higy jar e iskolaba

2019. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
10! Olyankor az apuka hol van amikor a gyerek intezetben nevelkedik?
2019. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó és az anya? (Mellesleg én is intézetben voltam már születésem után 1 héttel) szóval ennyit erről.
2019. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

9-es A hàtteret nem ismered.A vádak nem érdekelnek.Ha neked problémàid vannak azokat tölsd ki az okozójàn.

Feltettem egy kérdést erre próbàlj meg vàlaszólni, vagy hallgass.

2019. márc. 1. 18:33
 15/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a vàlaszokat.
2019. márc. 1. 18:35
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

Apukák miért lépnek le mikor még csak uhán látják a gyereket.. Ja szülje meg a nő,a pasi meg beleszarhat..

Igen meg ne válljon el egy iszákostol pl ne h csonka család legyen helyette a gyerek azt lássa h verés a jo minta. :(

17 éves meg jol tudja h kire számithat,őt már erőszakkal se lehet elvinni láthatásra,főleg ha apu leszarta,a sok pasi akkor kerül mindig elő mikor a gyerek kereső lesz na vajon miért..

2019. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó! Maximálisan egyetértek!
2019. márc. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!