Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van két gyermekem egy számomra...

Van két gyermekem egy számomra nagyszerű nőtől, de ugy érzem hogy a feleségemnek van valakie mert a telefonját se mutatja meg . Könyörgöm valaki segítsen valahogy abban hogy hogyan tudnék belenézni a messengerebe vagy az instagramjaba?

Figyelt kérdés

2019. márc. 5. 11:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%
Ne sajnáld tőle a boldogságot.
2019. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
32%

Én sem mutatom meg a telefonomat, pláne nem az

üzeneteimet, pedig nincs mit titkolnom. Ha rajonnek, hogy a férjem a privat dogáimban kupaszkodik, masnap mar adnam is be a valopert

2019. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%

Én sem mutogatom a férjemnek a telefonomat, pedig semmi titkolni valóm nincsen.

A féltékenykedés a legjobb kapcsolatokat is megöli, ugye tudod? Miből gondolod, hogy van valakije?

2019. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
31%
Hű, mekkora szerelem ez, hogy a másik privát szférájába akar engedély nélkül beletaposni... Úgy rúgnálak tökön, hogy többé fel sem állna. Mi a nő neked? Tulajdon? És azért gyanús, mert nem mutatja meg ezt a két fiókot?
2019. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Eddig megmutatta a telefonját, csak "most hirtelen nem", vagy mi a helyzet, esetleg eddig nem tett rá kódot és belenéztél bármikor?

Szerintem inkább megbeszélni kellene, mint kétségbeesetten kémkedni próbálni a másik után és bizonyítékot találni-gyűjteni stb...

2019. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Én máshogy gondolom!!Ha annyira nem akarja megmutatani akkor csak van valami bibi a dologban.Főleg ha a férj is már gyanakszik!Ha nekem most ide jönne a párom hogy ő megakarja nézni,azt mondanám nem,miért,semmi okod sincs a feltekenykedesre.Ha ezek után csak mondogatna nyugodt szívvel adnam neki oda,aztán párszor emlekeztetnem erre hogy nem bízott bennem!!Többé nem jutna az eszébe.Ne tamadjatok a kerdezot!!
2019. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

Ha már ezen gondolkodsz, akkor felesleges belenézni, nyilván tudod, hogy van valaki.

Mi sem szoktunk egymás telefonjában turkálni, de nem zavar, ha pl. a kezébe veszi a férjem, vagy bárki más. Vagy nekem is volt, hogy én vettem fel a telefonját, amikor csörgött. Nincs benne titok. Aki ennyire titkolja, annak van rejtegetni valója. Bele sem kell nézned ahhoz, hogy tudd.

2019. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk nem szokás a másik telefonját piszkálni. Felvenni se, ha csörög. Minek? Nem engem keres a hívó, majd ő felveszi, ha még nem tudja, akkor majd visszahívja később.
2019. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%

Ha van közösen használt számítógép (notebook vagy asztali PC, Mac), akkor arra simán tudsz telepíteni olyan ingyen alkalmazást, ami minden billentyűleütést naplóz (keylogger). A naplófájl sima szöveges fájl, amiben keresel arra, hogy mikor gépelte be a felhasználónevét, azt követi a jelszó, előtte meg ha nem kedvencekből klikkeléssel választotta a facebookot vagy instagramot, akkor ezeket a szavakat is gépelte.


Viszont tudjad, hogy ez levéltitok megsértése bűncselekmény, Magánvádas, azaz ha feleséged ezt nehezményezné, akkor sem tesz az ügyben semmit rendőrség, ügyészség, ő fordulhatna bírósághoz, sikertelen békéltetés esetén pedig képviselhetné a vádat tárgyaláson.



Levéltitok megsértése

224. § (1) Aki

...

b) elektronikus hírközlő hálózat - ideértve az információs rendszert is - útján másnak továbbított közleményt kifürkész, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt elzárással büntetendő.

2019. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%

Hat en csak annyit mondok, hogy amikor sok evvel ezelott az akkori paromat tobbszor megcsaltam/ vagy masokkal flortolgettem irasban, nem engedtem a telefonom/gepem kozelebe , mert tartottam a lebukastol. A ferjemmel viszont mar tisztesseges voltam , es nem rejtegettem/rejtegetek elole semmit soha, igy egyaltalan nem zavar, ha pl az en telefonomon bongeszik. 🤷‍♀️

Akit zavar, ott van valami, kar mentegetozni. Vszinu hogy a feleseged is minimum chatelget vkivel. Azon kivul meg semmi ertelme igy nyomozni, kerd szamon kerek perec!

2019. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!