Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van két gyermekem egy számomra...

Van két gyermekem egy számomra nagyszerű nőtől, de ugy érzem hogy a feleségemnek van valakie mert a telefonját se mutatja meg . Könyörgöm valaki segítsen valahogy abban hogy hogyan tudnék belenézni a messengerebe vagy az instagramjaba?

Figyelt kérdés

2019. márc. 5. 11:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%

Ha azon múlna a barátom nyugalma, boldogsága, hogy megnézheti-e a telefonomat, akkor én tuti megmutatnám. Ha szeretek valakit, akkor nem fogom direkt kétségek között tartani, meg élvezni, hogy szenved, hogy nem tudja, hogy mi van. Nem szoktuk nézegetni egymás telefonját, de ha kérné, akkor megmutatnám. Nem csinálnék belőle büszkeségi kérdést. Nekem fontosabb, hogy megnyugodjon, mint hogy belenézhet-e.

Aki nem mutatja meg, az titkol valamit.

2019. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Nem jutottam sok mindenre . Azon válaszoloknak pedig aki letamadott... először is merjen meg ! Tudjak azért csinálom hogy ne tönkre tegyem hanem megmentsem ezt a kapcsolatot és hogy a gyerekeim ne elvált szülőkkel jöjjenek fel !
2019. márc. 5. 12:28
 13/27 anonim ***** válasza:
54%

Az én férjem sem olvas a telefonomba.

De nem azért, mert nem mutatom meg, hanem mert még sosem kérte!

Eszébe nem jut ilyen! Mi bízunk egymásban. Én sem olvasok a telefonjába.


Amúgy meg, ha a feleség megcsalja a férjét, hidd el, pikk-pakk kitörülné a telefonból, és nem derülne ki.

Ne a kütyükben kutakodj!!!

2019. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%
Egy kicsit beteges, hogy ezt műveled vele. Ha a férjem ilyeneket csinálni biztos kidobnám!
2019. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam minden hogy kedves szavakkal , nagyobb oda figyelésel . Talán ha 2 x kérdeztem meg hogy kivel beszélget ennyit , mert furcsán viselkedik és leterel . Érzem a bajt és próbálok vele többet együtt lenni de mindig dolga van és ott kezdett agasztani az egész hogy esténként mikor dolgozok másra bízta rá a gyerekeket és nem szólt ( olyan emberekről beszélünk aki számomra ismeretlenek ) . Amikor megismertük egymást soha nem titkoloztunk és mindig nyugodtan adtuk egymás kezébe vagy használtuk egymás telefonját .
2019. márc. 5. 12:41
 16/27 anonim ***** válasza:
66%

Nőként mondom, hogy 101% hogy van vmi...

Az exem is titkosított mindent, mikor megcsalt. Bár már aztán szakítottam vele es közünk se volt egymáshoz, mikor lett párom akkor fogta es adatkábellel kiszedte a telómból az adatokat...úgy, hogy ő titokban egy nővel már házas (!!!!) volt tehát abszolút semmi joga nem volt utánam kutakodni. Szóval ha a nő igy viselkedik akkor igen, van vkije.

2019. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
61%

Értem, ez esetben lehet, hogy tényleg van valami és beszél mással.

Ha konkrétan megnéznéd, belenéznél a beszélgetésbe, sajnos akkor se biztos hogy befolyásolni tudnád hogy ne tegye... Esetleg úgy gondolod, hogy az olvasottak alapján valahogy tudnál rá hatni?

2019. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%

15: ezek alapján biztosan van valakije. Nem kell bizonyíték.

Sajnos te hiába akarod megmenteni a házasságodat, ha ő nem. Ehhez két ember kell. Üljetek le, beszéljétek meg. Ha nem akarja folytatni, akkor el kell fogadni. Hidd el, jobb elvált szülők gyerekének lenni, mint egy hazugságokkal teli, látszatcsaládban felnőni.

2019. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom igen . Biztos meg említette az adott illetőnek hogy a baja a kapcsolatunknak .. így biztos nem olvasnék rá mert az tönkre tenné a kapcsolatunkat , csak fokozatosan helyre hoznám ! :) Nagy a szivem és úgy hiszem mindent meglehet oldani , hisz erre esküdtünk fel nem ? :)
2019. márc. 5. 12:53
 20/27 anonim ***** válasza:
19%
Adott valami okot arra, hogy ennyire bizalmatlan legyél? Nem biztos, hogy azért nem mutatja meg, mert van valakije. Egyszerűen ez magánügy...
2019. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!