Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitanátok ebben az esetben?

Szakitanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Neki is, nekem is van elöző kapcsolatból gyereke. Mikor összejöttünk elfogadtam h 2-3 hetente ahogy a munkája engedi elhozza,apa fia napot tartanak/együtt is vagyunk 4en.

Most távkapvsolatba vagyunk pár hónapja,3 hónap után haza jött egy hétre. Múlt hét péntek éjjel érkezett hozzám,nekem a gyereket elvitte az apja a kérésemre hétvégére. Azt hittem 7végén még kettesben leszünk,de ő már szombat de elhozta a gyereket(csak ketten voltak). Az anyja kivette egész hétre az ovibol, én dolgoztam gyerekem oviba,munka után kicsit 4esbe találkoztunk. Mivel én szabit nem kaptam és korán kell kelni a melo és ovi miatt nem aludtak itt.

A párom csak vasárnap este viszi vissza a gyerekét,és a hajnali órákba indul vissza németbe. Tehát együtt lenni csak azt a kis időt tudjuk amikor a gyerekem elaludt és mig nem indul vissza. Rosszul esik nagyon,az exem elvitte volna most 7 végén is a gyereket,de mondtam nem kell

.. páromnak is ugyis itt a gyerek.


Ez már mindig igy lesz? Szakitáson gondolkozom. 2 évig tuti kinn lesz.

Értem h a gyerek az első,de na...


2019. márc. 9. 11:45
1 2 3
 1/29 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
Meg kell beszélni, hogy az előző házasságból származó gyerek mellett legyen közös időtök. Legalább a fele. Ha annyi nincs, akkor te tkp. egy idegennel alszol néha együtt.
2019. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell egyből szakítani. Mondd el a problemádat, keressetek helyes megoldást. Ha ez nem sikerül, akkor viszont előbb itóbb az lesz a vége.
2019. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Amig itthon volt olyan más volt,már összeköltözést terveztünk. A közös jövőnk miatt ment ki,nagyom vártam itthon legyen.


De nem számitottam rá h végig gyerekkel lesz

2019. márc. 9. 12:25
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
1 ilyen alkalom után szakítani akarsz?
2019. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De nem is tudom h lehet ezt szépen közölni ne ugy jöjjöm le tiltani akarom a gyerekétől
2019. márc. 9. 12:27
 6/29 A kérdező kommentje:
Mert már tervezi h jön hustvétkor és hova viszi abba az egy hétne gyereket,stb... mondja ha tudunk menjünk mi is velük,de semmi időt kettesben nem tervez
2019. márc. 9. 12:30
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Próbáld kicsit onnan nézni, hogy 3 hónapja nem látta az óvodás gyerekét. Az egy ennyire kicsi gyereknek egy örökkévalóság. Dolgoztam oviban, volt egy család, ahol az apuka külföldön dolgozott. Mintaapa volt, amikor itthon volt, de nagyon sokat nem volt itthon, a gyerekeinek iszonyúan nehéz volt, pedig ő legalább havonta hazajárt. Gondolj bele, óvodás, de már elváltak a szülei, először 2-3 hetente látja az apját, aztán huss, egyszercsak három havonta. Hogy a párod ebben az esetben nem veled van kizárólag 0-24, bizonyítja, hogy jó apa. Bocsáss meg, de szerintem ez nem a 'de na' kategória. Pedig három hónap után jó eséllyel te is rohadtul hiányzol neki.

Pontosan mire vágysz? Csak kettesben lenni a pároddal teljes hétvégét, két óvodás gyerek mellett? Nekünk 10 percre lakik az összes nagyszülő, és csak közös gyerekünk van, de így is egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt teljes csak kettesben napunk a férjemmel, nemhogy hétvégénk, mióta a kicsik megvannak! Ha jól értem, estétek pedig lesz, hiszen a tied elalszik, ő meg hajnalban megy csak. A mi családunk legalábbis így működik, ha a gyerekek alszanak, van egymásra pár óránk. Szerintem előbb találd ki, hogy pontosan mik az elvárásaid ettől a kapcsolattól? Működjön patchwork családként? Működjön úgy, mintha a találkozásotok előtti pár év nem létezett volna, és inkább a gyerekeitek nélküli életről szóljon? Mást szeretnél? Ha kitaláltad, beszéld meg a pasival, mi bánt.

2019. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Hát bevalom nem erre számitottam 3 hónap után.

Értem h hiányzott a gyereke és ő az első,de az h 1 napot se szán kettönkre elszomorit.


Kb jön ürit,ürit megy... ilyen érzésem van.

2019. márc. 9. 12:43
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Én szakítanék...

Veled!


Gyerekét lepasszolni, mert itthon van a kandúrod?


Szerinted mások, ahol közös gyerek van, elküldik a kicsit, hogy kettesben legyenek?


Ezek után még vállalna veled közös gyereket? Bevállalná, hogy 18 évig nincs szex, mert otthon "A" gyerek?

2019. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb így:

Drágám, nagyon hiányzol, amikor nem vagy itt. Szeretném, ha lenne 2 napunk kettesben, amikor hazajössz 1 hétre. Megértem, hogy a gyerekeddel akarsz lenni, de ha nem szánunk a kapcsolatunkra időt, akkor tönkre fog menni 2 év alatt.

2019. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!