Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi kapcsolat ebben a...

Szerelmi kapcsolat ebben a rokoni helyzetben?

Figyelt kérdés

A húgom (22) és a férjem fia (26) kicsi koruk óta ismerik egymást. Mindketten túl vannak egy hosszabb kapcsolaton, és úgy tűnik, most összejottek.

Természetesen ez nem publikus, a család nem tud róla, a húgom engem avatott csak be, nagyon fél, mit fog szólni a család, és elsősorban tanácsot kér tőlem (a hétvégén találkozunk, hogy megbeszéljük).

Kíváncsi lennék a véleményekre, ilyen felállásban, mit javasolnátok?



2019. márc. 14. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem vérszerinti rokonok, azt csinálnak amit akarnak. Segíts nekik ahogy tudsz.
2019. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Igazán nem értem, mi a probléma, nem rokonok, korban összeillenek - szóval tényleg nem értem, miért szólna bármit is a család!
2019. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Természetesen tudom, hogy megtehetik, nem vérrokonok. Azert titkolják, mert mindenki úgy tekint rájuk a családban, mint a "testvérekre". Ezért is fél a húgom felvállalni ezt a kapcsolatot. Én egyébként támogatom őket, nagyon szeretem mindkettőt, de valószínűnek tartom, nem lesz mindenki elragadtatva.
2019. márc. 14. 15:07
 4/11 anonymousreview60 ***** válasza:
91%

Nincs elleneznivaló, mert vérségi kapcsolat nincs, a Polgári Törvénykönyv szerint tiltott kapcsolat nincs, korban összeillenek. Akkor meg?

MÁS: Érdekes, hogy ebben az esetben nem működik a Westermarck-effektus [link]

2019. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
hajrá! nincs ott semmi gond!
2019. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz :)
2019. márc. 14. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem rokonok.

Azt javasolnám, amit bármelyik kedves ismerősömnek, családtagomnak, ha új szerelmet talál: sok sikert, sok boldogságot.

2019. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

" Azert titkolják, mert mindenki úgy tekint rájuk a családban, mint a "testvérekre"."

Miért tekintenek úgy rájuk?

A te HÚGOD (...és nem a gyereked) meg a férjed fia, milyen univerzumban lennének testvérek?

Még csak nem is mostohatestvérek, de abban sem lenne semmi.

2019. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 8as, az idézőjelet nem véletlenül használtam.
2019. márc. 14. 17:43
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha így alakult, hát így alakult. Csak amiatt nem lennék elragadtatva, hogy kínos szitukat eredményezhet, ha mégsem lesz jó vége a kapcsolatnak. Gondolok itt a családi összejövetelekre, vagy a férjed és közted lévő viszonyra stb.
2019. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!