Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miért nem ért meg...

A családom miért nem ért meg engem, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Ők azt hiszik csak nyávogok mindenen, de sokszor úgy érzem semmi értelme az életemnek. Reggel is nagyon sokáig alszom, nincs is kedvem kikelni az ágyból. Sokszor csak úgy rám tör az idegesség. Mindenkinél rosszabbnak látom magam, szégyellem magam egyáltalán amiatt is, mert élek. Sokszor csak úgy a semmiből rám jön a sírás, sokszor van sírógörcsöm. L/25
2019. márc. 15. 21:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
42%
20-aska, te meg azt fogd fel, hogy csak szakemberek diagnosztizálhatnak, attól még, hogy a webbeteg.hu-n felsorolt tünetek közül 3 igaz rád, még senki nem fogja elhinni, hogy tényleg depressziós vagy :/
2019. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Itt nem a vizionált depi a baj hanem h 25 évesen anyuék mondják meg h elmehet egy felnőtt nő orvoshoz,itt én is depis meg sérült lelkü lennék..
2019. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
20-aska 😊😊😄
2019. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 _Girl_ válasza:
0%
Szia ! Én is 25 vagyok,lány hasonló problémákkal küzdök / küzdöttem. Ha gondolod írj privát, próbálok segíteni.
2019. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
61%

Orvos kimondta, hogy depressziós vagy?

Munka, suli? Vagy egész nap csak henyèlsz?

Hát igy nem csodálom, hogy unod magad. Nem vagy te depressziós, csak nincs elfoglaltságod. Tanulj nyelvet, rajzolni, táncolni, akármi.

2019. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
24%

Kedves kérdező!

Most került látószögembe a kérdésed, megpróbálom megvilágítani a problémád okát, illetve a megoldás módját.

A jóléti társadalmakban ma jószerivel mindenki minőségi éhezésben szenved. Ez azt jelenti, hogy hiába esszük degeszre magunkat, ha a szervezetünk nem kapja meg a működéséhez megfelelő üzemanyagot. És itt elsősorban a vitaminokra, ásványi anyagokra, valamit a nyomelemekre gondolok. A ma termelt élelmiszereknek az elhibázott mezőgazdaság következtében katasztrofálisan lecsökkent a beltartalmi értéke. 1964-től 1997-ig 95%-kal!!! Azóta, ha készült is hasonló mérés, nem közölték az adatokat. Mindenesetre ez azt jelenti, hogy napi 20 kiló almát kéne egy 70 kilós felnőtt személynek naponta megennie a zöldségekből álló főétkezések között, hogy fedezze a szükségletét. Ez természetesen lehetetlen. (A dokik erre nem hívhatják fel a figyelmünket, mert a protokoll nem ezt írja elő. Nekik az a dolguk, hogy gyógyszereket írjanak fel, aztán azok mellékhatásaira újabbakat.)

A lényeg, hogy egy sor testi és mentális gebasz keseríti és rövidíti meg az emberek életét, amiktől örökké fáradtak, lehangoltak, enerváltak vagyunk. Észre sem vesszük, hogy nem ez a normális, hiszen ez nem egyik napról a másikra, hanem évek, évtizedek alatt települ ránk.

Rövidre fogva; ha ki akarsz mászni ebből az áldatlan állapotból, komolyabb dózisú táplálékkiegészítőre, vagy ennek hiányában legalább 1500mg B komplex vitaminra van szükséged.

2019. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!