Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elszúrtam. Meg lehet...

Nagyon elszúrtam. Meg lehet még menteni? Nagyon elkeseredtem, tanácsot kérek.

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy a párom eltűnik néhány órára és, mikor rákérdeztem, hogy mit csinál, akkor eléggé fura válaszokat adott. A sokadik alkalom után megfordult a fejemben, hogy megcsal, ezért mikor megint bejelentette, hogy el kell mennie, mert dolga van, akkor követtem. Kiderült, hogy nekem vett új autót, mert az ő egyik kocsiját használtam eddig, ha kellett, de lecserélte nagyobbra, a másik meg túl erős nekem. Szóval a leendő autómmal kapcsolatos dolgokat intézte. Ez akkor derült ki, mikor észrevette, hogy követem és kérdőre vontam. Azonnal lelépett, később küldött egy sms-t, hogy gondolkodnia, kell a jövőnkkel kapcsolatban, van-e értelme folytatni.

Tényleg akkora bűnt követtem el?

Sose kérdőjeleztem még meg a hűségét, de sorozatosan olyan titokzatosan viselkedett, hogy nem tudtam másra gondolni.

Mit tegyek most? Várjam míg jelentkezik, vagy hívjam én?

Segítsetek kérlek! Nem tudom elképzelni az életem nélküle...


2010. júl. 4. 02:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kedves 17:36-os!Te igen naív vagy?Egy feleségnek vagy barátnőnek igen is joga van tudni,hogy hol is jár a párja!Szerintem kedves kérdező jól döntöttél,mikor a dolgok végére akartál járni!De most szerintem adj neki egy kis időt!Majd rájön,hogy miért tetted ezt!
2010. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Hívd fel, vallj neki szerelmet és add tudtára h bízol benne.
2010. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

el túlozza, hülye hiszti a részéről..

jó hogy gyanakodtál, sajna manapság elég gyakori a megcsalás, így nem csoda ha az ember arra gondol, több gyanús jel után is...

álszent és hiszti a párodtól, de azért te is kérj bocsánatot tőle....kérdezd meg, fordított helyzetben ő nem gyanakodott volna e?

2010. júl. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

még annyi, hogy akik azt írják, hogy X évnyi házasságban, soha nem fordult meg a fejükben, hogy a férjük félrelép e, ill. hogy elszámoltassák őket, vagy hazudnak, vagy gratulálok nekik, mert tényleg olyan rohadt ritka szerencsések, hogy kifogtak egy ilyen csodás, kristálytiszta, tüneményes párkapcsolatot...

nem sok ilyen van....

2010. júl. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szerintem is jól tetted hogy utána jártál. A reakciója arra utal hogy keresett egy ürügyet ami miatt esetleg szakíthat és rád kenheti hogy miattad történt...
2010. júl. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szióka. Nem lesz semmi baj. Azért vett neked autót, mert nagyon szeret. Aki pedig szeret, az nem fog elhagyni. Kérj tőle bocsánatot. Mondd, hogy nagyon szégyelled magad, de annyira meg voltál ijedve, amiért titokzatosan viselkedett.

Én is utánajártam volna a dolognak. És szerintem ő is hasonlóképpen cselekedett volna, ha naponta eltűnsz bizonyos időre és furábbnál furább válaszokat adsz a kérdésre, hogy hol voltál.

2010. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ja, és lehet, hogy az bántja nagyon, hogy leleplezted azt a nagyértékű ajándékot, és most oda a meglepetés. Ez nekem is szarul esett volna, hogy készülök, meglepit akarok a szerelmemnek, ő meg hipp-hopp lelövi a poént.

Egyébként én vagyok ilyen típus, mindig mindenre rájövök, mindent észreveszek, ilyen szerencsétlen vagyok. Szegény vőlegényem mindig csak ennyit mond: Neked nem lehet meglepetést okozni.

Szóval szerintem ezért van ő most megsértődve. Én felhívnám őt és bocsánatot kérnék, de megmondanám neki, hogy ő sem viselkedett éppen túl jól.

2010. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

szerintem nem kellett volna utana menned, csak kerdore vonni. en sosem voltam gyanakvo es 100% bizalmat adtam a ferjemnek.... sosem szamoltattam be, de mindent megbeszeltunk, o jott altalaban elo, hogy ezt meg azt csinalta es vica versa.. szerintem ez igy helyes.


megis megcsalt... es egy kis butasagon bukott le.


szoval en is azt mondom, hogy hivd fel es BESZELJETEK!! felesleges barmelyik felnek is sertodottnek lennie. a meglepi miatt meg tenyleg kar, ez biztos faj neki...

2010. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!