Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos, hogy...

Szerintetek jogos, hogy rosszul esett?

Figyelt kérdés
Ma volt egy jelentős program, ahova úgy volt, hogy mehet a fiúnk. A páromnak előbb el kellett menni és az ott élő 2 gyerekét vitte a fiúnk helyett. Szerintem ez úgy lett volna igazságos, hogy vagy a fiunkat is viszi, vagy őket se. Távol volt tőlünk az esemény, de ezt korábban is tudta. Úgy volt együtt megyünk reggel, vagy visszajön értünk hétfőn.
2019. márc. 26. 21:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
"Nem jogos. Gondolj bele, hogy a másik 2 fiú hany olyan eseményre nem mehetett el az apjukkal, amire a te fiad igen." És? Akkor apuka átbaszhatja a gyereket?
2019. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%

Jogos, mert a kedves apuka nem volt korrekt. Ha a gyerekemet megbántja valaki, az nekem is ugyanúgy rosszul esik. Aki azt írta, ez rólad szól, nincs gyereke.

Én az őszinte, egyenes embereket kedvelem. Korrektebb, ha azt mondja, most velük szeretne inkább lenni, vagy nyűg már a három egyszerre, nem tudom, a három gyerek hogy jön ki egymással, de ezerszer bántóbb egy ilyen átverés. Itt az apuka csinálta meg a feszültséget, ha én valamit megígérek, minden áron betartom!

2019. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%

Csak egy lehetseges verzio:

Szerintetek jogos, hogy rosszul esett?Ma volt egy jelentős program, a férjem húgának a diplomaosztoja, ahova úgy volt, hogy mehet a fiúnk, aki 18 honapos. A páromnak előbb el kellett menni, mivel 80kmre volt az esemeny és az ott élő 2 gyerekét vitte a fiúnk helyett. Szerintem ez úgy lett volna igazságos, hogy vagy a fiunkat is viszi, vagy őket se. Távol volt tőlünk az esemény, de ezt korábban is tudta. Úgy volt együtt megyünk reggel, vagy visszajön értünk hétfőn.

2019. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

11:


Nem baszta át a gyereket, mert nem azért nem vitte, mert nem akarta, hanem azért mert nem tudta. Óriási a különbség.


Gondolom itt mindenki szuper anyuka, meg apuka, és egy db előadást se hagyott ki a gyerek életéből, azért mert váratlanul túlóráznia kellett.


Hát ez is pont ilyen eset.


Nem tudjuk a részleteket, de valamiért az apuka nem tudta elvinni a gyereket, viszont a másik ott élő 2 gyereket el tudta vinni.


Az a hozzáállás pedig, hogy ha az egyik gyerek nem tud menni akkor a másik 2 se mehessen, egy nagyon kicsinyes "dögöljön meg a szomszéd tehene is" hozzáállás.


Legalábbis az ő esetükben.

2019. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
9%

Az érintettre (a közös gyerek) csak hivatkozás van.

A te panaszod a kérdés tárgya, nem a gyereké.

Lehet, csak azért esik NEKED rosszul az eset, hogy legyen miért haragudnod gyereketek apjára, illetve legyen mi táplálja haragod és istt, hiányos infók alapján válaszolók megerősítsék azt?

2019. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem igazán a helyzetet. Ment valahova a párod, ahova a fiad is ment volna, meg a párod két gyereke is? És a párod elment a két gyerekével, a fiadat meg otthon hagyták? Vagy a párod korábban ment máshova, ezért elment a fiaival. A te fiad meg később ment? Előző esetben mehettek volna mind együtt. Utóbbi esetben szerintem jogos, hogy nem mentek azért később ők is, mert a fiadnak később kellett menni.

Vagy egyáltalán ez a fiú közös gyerek? Ha közös, akkor biztos nincs benne semmi rossz szándék, hogy így alakult.

Na mindegy, nekem totál zavaros a sztori :D

2019. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
41%

Ha a te gyereked nem ment,akkor ne menjen a másik kettő sem. És most nézz mélyen magadba,és úgy mond,hogy a te gyereked sosem volt semmilyen programon az apjával kettesben,ahol a másik két gyerek nem volt ott.

Nekem az a meglátásom,bár nagyon hiányos az információ,hogy nagyon hozzászoktatok a fiaddal ahhoz,hogy mindig ő van az apjával,és egyszer elofordult egy masmilyen helyzet,amit nem tudsz elviselni.

2019. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%

17!


Miután a kérdező a világon semmi információt nem adott, simán lehet akarmi a háttérben. Én leírtam egy lehetseges verziót. De persze az is lehet, hogy a férj szüleinek a 60. házassági évfordulóját ünnepeltek és oda nem vitte magával a közös gyereket. Addig, amíg a kedves kisasszony nem nyögi ki, mi volt pontosan, felesleges köpködni

2019. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17%

Azt értem, hogy mi nem esett neked jól, de az összes többit nem:

Tegnap volt egy fontos esemény, ami ugye keddi nap. A férjed előbb elment, de úgy volt, hogy reggel együtt mentek, vagyis tegnap reggel. Ha tegnap volt az esemény, akkor jövő hétfőig elméletileg te ott lettél volna a gyerekkel az eseményen, ahová a párod visszamegy értetek? Vagy én vagyok a hülye? Írd már le, hogy végül is hová kellett volna vinnie a kissrácot napokra?

2019. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy rosszul esett, mindenkinek rosszul esik, ha mellőzik a gyerekét....
2019. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!