Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esett rosszul? Párom...

Jogosan esett rosszul? Párom csak csesztet a rend miatt.

Figyelt kérdés

Van egy egy éves kisfiunk,párom 3 müszakban dolgozik én gyeden vagyok. Ő a héten délutános.

Le irom a ma délelöttünket,ami engem nagyon megbántott.


Gyerek felkelt 6 órakor. Adtam neki tejet,pihengettünk játszottunk az ő szobájába. 8 órakor kimentünk a konyhába reggelizni. Beteszem az etetőszékbe,de nem szeret ott lenni,hisztizett kiabált végig amig csináltam neki reggelit. Kajálás közben is kiabált,sikogatott. Párom ekkor orditott hogy ha azt akarom meglegyen a gyerek mind a 7 foga akkor csináljak vele vmit és becsapta a nagyszoba ajtót,mert ő pihenni akar.

Evés után elmentünk fürdeni,mert nagyon maszatos és izzadt volt a gyerek. Őt felöltöztettem mondom leviszem kicsit tudjon pihenni a párom. Amig bementem a ruhámiért a nagyszobába kisfiam is bement és elkezdett játszani az ottani játékaival,meg hozott magával a kis szobából is.

Ki vittem mindig h ne zavarja az apját,de olyankor hisztizni kezdett. Gyorsan elmentem fogat mosni,hallom h párom ordit h nem igaz nem lehet piheni,majd este ha hazaér 11kor ő is fel fog minket üvölteni és micsoda bunkók vagyunk. Ott hagytam csapot fogkrémesen :S fogtam a gyereket és gyorsan elmentünk kb fél 10kor.

11kor jöttünk haza,párom akkor kelt,kért kávét. Mondom jó fözök egyet. Gyerek etetőszékbe kezébe kiskanál,amit folyton eldobott ugye és sikogatott érte,szoltam neki nem szabad meg apa pihen,de csak nevetett. Kávét feldob,közbe csinálom a kaját mert 12kor indulni kell dolgoznia páromnak. Kész a kaja,mosogatóba be,gyereknek is enni adni,mert éhes. Közbe párom felkelt elment fürdeni,kiabált h undoritó a csap,oda futok h letakaritsam de nem enged be a fürdőbe csak morog,veszekszik velem. Közli h mire megfürdik végezzen a gyerek az evéssel mert cigit kell tölteni ne legyünk a konyhába.

Gyereket megetettem,hisztizik mert álmos,de még a párom kajáját is össze kell raknom amit visz dolgozni,mert ha nem rakom ki akkor nem viszi el és este velem veszekszik h ő egész nap evett. Közben rám kiabál h vigyem aludni vagy vmit csináljak vele mert nem birja. Gyors megtörlöm a kezét,arcát tisztába teszem. Konyha úszik(mosatlan edények,tele a mosogató),gyorsan az eldobált kaja darabokat összeszedem közbe,meg ugy nagyjából a konyha asztalról lepakolok.


Látom h párom a nagyszobába az ágyat igazitja mert ő nem birja elnézni ezt a kupit. Mondom neki mikor igazitottam volna meg mikor 11 után keltél ki belőle? Mondja nem csak ez,kisautók mindenhol,és morog.


Altatom a gyereket,ordit mint a sakál,h ő nem eszik a föztömből,mert undorító a konyha,be is nyit a gyerekszobába közli h jól elvettem az étvágyát. Csapkod amig el nem megy dolgozni,és hallom h szid h trehány vagyok,itthon vakarom nem csinálok semmit.


Nem veszi észre hogy este rend van mire haza ér,hogy nincs 600 kezem hogy mindent hamar megcsináljak,hogy ő is kicsit elpakolhatna,ha nem indulás elött egy órával kel fel,hogy a gyerek nem egy játék baba amit kikapcsolok és akkor csöndbe van és letehetem a sarokba.


Nagyon rosszul esett,mikor elaludt a gyerek neki álltam takaritani,most végeztem de még mindig sirok. Én vagyok a túlérzékeny vagy jogosan csesztet?


2016. jún. 24. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:

Bocsánat amiért ilyen hosszú lett!


Beszéltem már erről a párommal hogy nincs 600 kezem hogy mindent hamar megcsináljak,hogy ő is kicsit elpakolhatna néha,hogy a gyerek nem egy játék baba amit kikapcsolok és akkor csöndbe van és letehetem a sarokba. De csak puffog hogy én itthon vagyok gyeden ő keresi a pénzt(ugy csinál mintha én nem kapnék semmit),ez a dolgom hogy rend legyen. Meg hogy én milyen vagyok h azért akarom elhagyni mert ő szereti a rendet.


Ha nem fáradt akkor foglalkozik a gyerekkel,és szereti amúgy. Csak baj hogy 7ből 6 napot dolgozik,ritka mikor nem fáradt

2016. jún. 24. 14:16
 2/63 anonim ***** válasza:
84%
Már ne is haragudj, de a férjed egy bunkó ember, tipikus az a fajta akinek soha semmi nem jó és csak mást csesztet. Menekülj minél hamarabb a gyerekeddel ha a későbbiekben nyugodt életet akarsz magadnak.
2016. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
81%
Hát nincs gyerekem, de a párod egy suttyó paraszt.
2016. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy vadbarom. Csóri gyerek egész életében rettegni fog ettől a nyomoréktól.


Komolyan, férfi az ilyen? Ha nem eteted, éhen hal?


Kérlek, ne etesd.

2016. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyennek minek gyerek?

Párom fél5kor megy el itthonról este fl8ra ér haza, ő is fáradt, de nem viselkedik így. Tudja, hogy nem mindig jut idő mindenre, a lényeg, hogy legyen estére kaja, napközbe is ha felhív, azt kérdezi evett-e a gyerek rendesen, minden rendben van-e. Nem üvöltözik, ha nincs mindig rend, pedig alapvetően elég rendmániás. Sőt, volt, hogy este 10kor akartam nekiállni felmosni,azt mondta inkább pihenjek én is...

2016. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Én is azt mondtam neki mikor mondta h nem eszik,mert kupi vana konyhába h akkor dögölj éhen :D
2016. jún. 24. 14:27
 7/63 anonim ***** válasza:
84%

Ha ez igy igaz,ahogy leírtad,akkor a párod nem erre a világra való..legalábbis nem egy kisgyerekes családba.

Nem tudom,hogy van e értelme egy ekkora suttyóval leülni beszélni,de egy próbát megér.

Én mondjuk már rég otthagytam volna ilyenekért,vagy kilőném inkább az űrbe..ott csend van és tud pihenni.

2016. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
79%
Döbbenettel olvastam milyen turelmed van...én egy ilyen délelőtt után úgy raktam volna ki, h többet nem lett volna kedve haza jönni. Jesszus milyen emberek vannak. Nem vagy trehany, sőt...
2016. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
81%
Én ilyen emberrel nem élnék együtt. Van ennél jobb is.
2016. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
86%

Én a helyedben elválnék és keresnék egy olyan férfit, aki megbecsül. Oké, hogy fáradt, de ez nem kifogás erre a stílusra. Szolgának használ téged és iszonyat bunkó.

Lépj le minél előbb. A gyereknek is jót tenne..

2016. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!