Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a csaladi hangulat...

Milyen a csaladi hangulat nalatok?

Figyelt kérdés
itt arra gondolok h milyen egy csaladon belul a hangulat jo ., vagy rossz , vagy esetleg nagyon jo vagy nagyon rossz mit valtoztatnal benne h jobb legyen vagy kicsivel jobb
2010. júl. 4. 07:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a semmilyen a megfelelő szó itthonra, nem is vagyunk rosszba, de jóban sem. Alig beszélgetünk,annyit hogy hova/meddig/kivel vagyok. Jó lenne ha többet beszélgetnék, bár kiskoromba se volt más a hangulat.
2010. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon jó és általában vidám. Sokat nevetünk és heccelődünk egészen pici dolgokon is. Rájöttem, hogy olyan dolgokban, amelyekben nincs igazán befolyásom /pld. passzióra való pénzköltés/, nem is érdemes belefolynom. Ezeken kívül helyezem magam, így sokkal egyszerűb. Sokat beszélgetünk és szinte mindenről. Naponta elhangzik köztünk, hogy mennyire jól érezzük magunkat egymás közelében.
2010. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2. ti mormonok vagytok?:D
2010. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
811-nek! Nem vagyunk mormonok sőt: semmiféle valláshoz, szektához nem kötődünk. Római katolikuso vagyunk, egészséges, nem eltúlzott hittel.
2010. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 BlackSword ***** válasza:
Hol ilyen hol olyan... Néha olyan, mint a jó törta, néha meg mint a jó pörkölt: paprikás...
2010. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig jó hangulat van. :) Poénkodunk, hülyülünk, szóval jó.
2010. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagyon jó a hangulat. Sokat beszélgetünk, én főleg anyukámmal. Nyáron sokszor összeülünk és akkor sütkérezünk egyet az udvarban (bogrács,nyárs,grill) és akkor sokat nevetünk. Meg alapból is sokat szoktunk nevetni mindenen. Én elég gyerekes vagyok, mindig hülyéskedem valamin :) Imádom a családomat!!! (csak hiányoznak, mert már a páromnál lakom és pár hetente-havonta járunk le)


20/L

2010. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

hát nálunk ez nem mondható el, hogy ennyire jó lenne a hangulat

Így önmagába véve nem tartanám rossznak, mivel nem érzem magam rosszul itthon, de ahogy olvasom a kommenteket, összehasonlíthatatlan azokéval akik írják h egész nap hülyéskednek meg ilyenek. Mi inkább csak elvagyunk egymás mellett, beszélgetni nem sokat szoktunk (anyával még inkább de apával fura mód szinte sose), nem sok mindent osztok meg velük a magánéletemből a tanuláson kívül. egyszóval monoton

ezért is van h egy-egy jó buli után tök nagy hangulatcsökkenés hazamenni...:S

19F!!

2010. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nagyon változó. Bár töbvbször jó, mint rossz. Néha összekapunk/zörrenünk, de csak pár percig van paprikás hangulatunk. Amúgy mindenről tudunk beszélni. Nem unjuk egymást és mindig találunk valami közös elfoglaltságot!
2010. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sose veszekszünk, a testvéreim a legjobb barátaim, a szüleimmel is jóban vagyok de ők szinte semmit nem tudnak rólam.
2010. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!